The Mack - Nevada i nowa wersja megahitu z lat 90 z udziałem Fetty Wap

2016-09-29 18:36
The Mack okładka singla
Autor: fot. Universal Music Polska The Mack okładka singla

Nevada - The Mack to  nowa wersja superhitu z lat 90 Return of the Mack - numer ma szansę podbić kluby. "The Mack" feat. Mark Morrison & Fetty Wap to debiutancki singiel Nevady.

Nevada przedstawia swój debiutancki singiel The Mack feat. Mark Morrison & Fetty Wap. „The Mack” jest nową wersją znanego hitu przygotowana przez Nevadę specjalnie na 20. rocznicę wydania oryginalnego utworu. Posłuchaj jego wersji przeboju z lat 90, którego autorem był właśnie Mark Morisson i porównaj, która wersja jest lepsza. 

Nevada - kim jest?

Nevada to najnowsze objawienie na scenie tanecznej elektroniki. Za pseudonimem Nevada kryje się 24–letni szwedzki producent i kompozytor, który muzyczne doświadczenie szlifował w Nashville. W swojej twórczości Nevada w wyjątkowy sposób łączy deep house z future i trap, a także  bardzo melodyjnym popem. Na swoim koncie ma już m.in. współpracę z Davidem Zowiem – twórcą hitu “House Every Weekend”. “Możliwość pracy z dwiema legendami przy The Mack jest niezwykle ekscytująca. To niesamowity start” – mówi Nevada.

Sprawdź jak brzmiał oryginał piosenki Return of the Mack

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze