The Last of Us 2: kto zagra nową główną bohaterkę?

i

Autor: Materiały prasowe HBO Max Zdjęcie poglądowe

The Last of Us 2: kto zagra nową główną bohaterkę?

2023-03-17 14:29

The Last of Us 2: kto zagra nową główną bohaterkę? Czy Bella Ramsey będzie grać Ellie w 2. sezonie serialu Netflixa? Kto wcieli się w Abby - nową ważną postać?

Serial The Last of Us został napisany i wyprodukowany przez Craiga Mazina i Neila Druckmana. Serial jest koprodukcją z Sony Pictures Television. Producentami wykonawczymi są Carolyn Strauss, Evan Wells, Asad Qizilbash, Carter Swan i Rose Lam. Serial wyprodukowany został przez PlayStation Productions, Word Games, The Mighty Mint oraz Naughty Dog. Akcja serialu rozgrywa się 20 lat po zniszczeniu cywilizacji przez globalną pandemię. Joel (Pedro Pascal) zahartowany w bojach ocalały przejmuje opiekę nad 14-letnią Ellie (Bella Ramsey), która może być ostatnią nadzieją ludzkości.

Druga część gry, na której motywach oparto kultową produkcję HBO przenosi nas w czasie do przodu o kolejne 5 lat. Czy w związku z tym Bella Ramsey dalej będzie mogła grać postać Ellie? Uspokajamy - wszystko na to wskazuje. Wypowiedz ekipy z planu jasną świadczą o tym, że współpraca z młoda aktorką przebiegała na planie fenomenalnie i mało kto wyobraża sobie kontynuację bez niej.

W grze The Last of Us II poznajemy jednak postać Abby, która ma wielki wpływ na życie Ellie. Kto mógłby wcielić się w tę postać?

U2 - 5 ciekawostek o albumie “War” | Jak dziś rockuje?

The Last of Us 2: kto zagra nową główną bohaterkę?

Shannon Berry zdaniem fanów świetnie spisałaby się w roli Abby. Widzowie mogą kojarzyć ją takich seriali jak Dzicz Amazon Prime Video czy Hunters. Na ten moment nie wiadomo jeszcze kiedy ruszą prace nad drugim sezonem i kogo wybierze filmowa ekipa do tej ważnej roli.

Źródło: Materiały prasowe

Masz dla nas ciekawy nerd-temat? Zgłoś go na [email protected]!

Wednesday: arcytrudny QUIZ dla fanów! Czy uważnie oglądałeś serial?

Pytanie 1 z 10
Ile lat ma główna bohaterka w pierwszym sezonie serialu?