The Kroach w Mam Talent! Zespół ma szansę podbić rynek muzyczny w Polsce?

2019-10-12 19:07 A.D.
zespół
Autor: Fot. Mirosław Sosnowski/Tvn

Mam Talent, to program, który niezmiennie od lat zachwyca wszystkich widzów TVN. Tylko w nim zaprezentować można się w dowolnej dziedzinie sztuki! Nieważne czy śpiewasz, recytujesz, tańczysz, czy zjadasz bigos na czas! Wśród uczestników jest dla ciebie miejsce. Przekonali się o tym The Kroach. Dowiedzcie się więcej o zespole na ESKA.pl!

The Kroach to grupa przyjaciół z Sulejówka. Zespół istnieje od 2013 roku, a w obecnym składzie grają od 2015 roku. Zaczynali od licealnych przeglądów kapel i niewielkich solowych tras w klubach w całej Polsce. W 2017 roku reprezentowali Polskę na Wacken Metal Battle, gdzie mogli zagrać u boku takich gwiazd jak Megadeth, Marylin Manson, Alice Cooper czy Europe na festiwalu w Niemczech. Supportowali takie zespoły jak Turbo, Nocny Kochanek, Kabanos, Goldenlife czy Bajm. 

Zagrali wspólny charytatywny koncert z Neilem Turbinem w warszawskim Hard Rock Cafe. Razem z menadżerką współorganizują od dwóch lat festiwal HEARTrockowanie. Jak wielu początkujących muzyków marzą o sławie i trasach koncertowych. Podoba im się możliwość przelania swoich emocji i doświadczeń w muzykę i podzielenia się tym z innymi. Liczą, że udział w programie umożliwi im rozwinięcie kariery muzycznej. Chcieliby, aby ich pasja mogła być jednocześnie pracą.

The Kroach - występ w Mam Talent! 

Jesteście ciekawi jak poradziła sobie grupa? Fragment występu zobaczycie poniżej! 

Najnowsze