The Kelly Family w Polsce - bilety na koncerty w Gdańsku, Łodzi i Krakowie

2017-04-10 12:29

The Kelly Family - bilety na trzy koncerty w Polsce trafiły już do sprzedaży! Szczegóły na ESKA.pl

The Kelly Family to jedna z najsłynniejszych rodzin świata, która w latach 90 rozgrzewała serce każdej nastolatki. Po 12 latach milczenia, postanowiła nagrać nowy album i wrócić do występów na żywo. Płyta We Got Love, zawiera najsłynniejsze utwory zespołu, które swego czasu śpiewał cały świat - w nowych aranżacjach oraz kilka zupełnie nowych piosenek. Z takim repertuarem zaprezentują się w kwietniu 2018 roku w Gdańsku, Łodzi i Krakowie.

The Kelly Family w Polsce

- Okazało się, że polscy fani nie zapomnieli o swoich idolach z sprzed lat. Jesteśmy zaskoczeni z jak wielkim entuzjazmem zostało przyjęte ogłoszenie o powrocie grupy. Zainteresowanie koncertami w Polsce jest gigantyczne - informuje JVS Group, organizator polskich koncertów The Kelly Family. Sprzedaż biletów ruszyła w poniedziałek 10 kwietnia o godz. 9:00.  Bilety są dostępne w 6 kategoriach cenowych na Eventim.pl oraz w autoryzowanych punktach sprzedaży.

  • Kat. 1 VIP Circle - 299 zł
  • Kat. 1 VIP Seats - 299 zł
  • Kat. 2 - 231 zł
  • Kat. 3 - 194 zł 
  • Kat. 4 - 159 zł 
  • Kat. 5 - 119 zł

Źródło: JVS Group PL

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze