The Chainsmokers romansują z K-Popem! Tytuł i data premiery piosenki z BTS?

2017-09-13 18:30

The Chainsmokers, czyli elektryzujący duet ze Stanów Zjednoczonych mają utwór z K-Popowymi gwiazdami! Jak się nazywa i kiedy premierowo? Sprawdźcie na ESKA.pl

The Chainsmokers - piosenki producenckiego duetu ze Stanów Zjednoczonych zna cała Europa. Autorzy hitu Closer, Paris i oczywiście Something Just Like This wystąpili na największych imprezach tj. Brit Awards, American Music Awards, a także zdobyli nagrodę Grammy i AMA. Zespół idzie o krok dalej i chce wyjść ze swoją muzyką w dalszą część świata. Właśnie dlatego nagrali utwór z grupą BTS, która jednocześnie uwielbia brzmienie amerykańskiego duo.

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

Autor: brak danych

  Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity, płyty i zapowiedzi najważniejszych premier znajdziecie na ESKA.pl. Muzyczną ściągę prezentujemy w jednym miejscu, a wszystko z myślą o osobach, które poszukują nowości muzycznych i chcą być na czasie z najlepszą muzyką. Jeśli w

The Chainsmokers & BTS - data premiery

BTS, czyli jeden z najpopularniejszych zespołów w Korei Południowej. Siedmioosobowa grupa tworzy muzykę w coraz bardziej popularnym w Polsce gatunku K-Pop. Ich teledyski na YouTube mają 130 milionów wyświetleń! Marzeniem grupy było nagranie wspólnego singla z The Chainsmokers i jak się okazuje - marzenie się spełniło! Alex Pall i Drew Taggart odwiedzili swoich koreańskich kolegów tuż przed koncertem w Seulu:

Wiadomość o wspólnym utworze pojawiła się na tydzień przed premierą płyty BTS. Kawałek nazywa się Best Of Me, a jego premiera odbędzie się w momencie wydania albumu koreańskiej grupy. Już teraz mówi się, że to energetyczny utwór, który pasuje do stylu The Chainsmokers.

Najnowsze