THE CARTERS - nowa płyta Beyonce i Jay-Z także na płycie CD! [PREMIERA]

2018-07-06 12:53
THE CARTERS - nowa płyta Beyonce i Jay-Z także na płycie CD! [PREMIERA]
Autor: fot. sony music Mat. prasowe

Płyta The Carters będzie dostępna również na nośnikach CD. Kiedy krążek trafi na sklepowe półki? 

W sobotę, 30 czerwca Beyonce i Jay-Z porwali publiczność Stadionu Narodowego w Warszawie ponad 2 godzinnym koncertem. Po wydarzeniu, za pośrednictwem Facebooka wokalistka ujawniła, że wspólna płyta duetu, nazwanego na tę okoliczność The Carters, dostępna będzie nie tylko w wersji cyfrowej: album na płycie CD z 24-stronicową książeczką trafi do sklepów muzycznych już w piątek, 6 lipca. Przypomnijmy - na płycie znalazł się singiel ‘APESHIT’, do którego kultowy już teledysk kręcony był we wnętrzach najsłynniejszego francuskiego muzeum - w Luwrze.

Nowa płyta Beyonce i Jay-Z w sklepach

Album ‘Everything Is Love’ był tak naprawdę słynny na długo, zanim się ukazał. Plotki o wspólnej płycie Królowej Popu i Króla Hip-Hopu krążyły od kiedy Beyonce i Jay-Z wyruszyli na wspólną trasę koncertową w 2014 oku. I gdy nawet najwytrwalsi fani przestali wierzyć, że usłyszą ich wspólną płytę… podczas pewnego czerwcowego koncertu w Londynie para ogłosiła, że w serwisach streamingowych i na iTunes właśnie ukazała się ich nowa płyta. Teraz krążek dostępny będzie także w formie fizycznej – na razie na płycie CD, wkrótce także na winylu.

Tracklista płyty:

  1. SUMMER   
  2. APESHIT   
  3. BOSS   
  4. NICE   
  5. 713   
  6. FRIENDS   
  7. HEARD ABOUT US  
  8. BLACK EFFECT  
  9. LOVEHAPPY   

Źródło: SONY Music Poland 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze