The 20/20 Experience - Justin Timberlake. Posłuchaj nowej płyty przedpremierowo na iTunes! [VIDEO]

2013-03-12 17:29

The 20/20 Experience to tytuł nowej płyty Justina Timberlake'a. Album ukaże się 19.03.2013, jednak już teraz możecie posłuchać wszystkich piosenek z nowego albumu Justina na Eska.pl!

The 20/20 Experience to tytuł najnowszej płyty Justina Timberlake'a. Krążek trafi do sprzedaży 19.03.2013. Przed zakupem płyty możecie posłuchać jej w serwisie iTunes. Nowa płyta Justina Timberlake'a ukaże się w wersji standardowej i deluxe. Na nowy album wokalisty fani czekali ponad siedem lat. Tak długa przerwa wyszła wokaliście na dobre. Fani zatęsknili za nim i nie mogą doczekać się premiery nowego krążka!

Zobacz na Eska.pl tracklistę płyty The 20/20 Experience Justina Timberlake'a

Z płyty The 20/20 Experience dotychczas ukazały się dwie piosenki Suit & Tie oraz Mirrors. Teledysk, który powstał do utworu Suit & Tie został okrzyknięty najbardziej eleganckim teledyskiem ostatnich lat. Na płycie The 20/20 Experience usłyszymy między innymi Jaya-Z, znanego rapera i męża Beyonce! To razem z nim Justin nagrał Suit & Tie.

Zobacz Suit & Tie - Justin Timberlake ft. Jay-ZZobacz Mirrors - Justin TimberlakeNie czytałeś jeszcze?

Alicia Keys wystąpi w Polsce!


EP


Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze