Tesher zdradza tajemnice hitu Jalebi Baby. To w taki sposób powstał megahit lata 2021!

2021-06-24 14:47
Tesher zdradza tajemnice hitu Jalebi Baby. To w taki sposób powstał megahit lata 2021!
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Tesher zdradza tajemnice hitu Jalebi Baby. To w taki sposób powstał megahit lata 2021!

Jalebi Baby to jeden z największych hitów ostatnich tygodni w Radiu ESKA. Utwór cieszy się rosnącą popularnością, co widać w Gorącej 20. Z twórcą kołyszącej i szybko wpadającej do głowy melodii, czyli z Tesherem, rozmawiała Kasia Węsierska!

Jalebi Baby, które swoją nazwę zaczerpnęło od popularnej w Azji Południowej słodkiej przekąski, pierwotnie ukazało się w 2020. Chwytliwy refren oraz naturalna mieszanka angielskiego i pendżabskiego połączona z latynoską produkcją sprawiły, że piosenka szybko stała się wiralową sensacją, trafiając na szczyt zestawień Shazam w ponad 25 krajach oraz inspirując miliony filmów w mediach, w tym m.in. na TikToku. Utwór do tej pory zgromadził ponad 100 mln streamów. Jak powstał ten megahit, który doskonale znacie z anteny Radia ESKA? Oryginalną wersję Jalebi Baby, właściwie tę część "Baby let me see it" stworzyłem w grudniu 2019 roku. Zaraz po tym zrobiłem kilka wersji i wypuściłem ją na TikToka. Miesiące mijały. Teraz mamy 2021 rok i właściwie o tym rozmawiamy. I to jest właśnie ciekawe w TikToku. Możesz czekać miesiąc, rok, może nawet dwa lata, zanim Twoja piosenka przebije się do mainstreamu czy trafi na listy przebojów - powiedział Tesher w rozmowie z Kasią Węsierską. Producent zdradził również, co sądzi o TikToku, współpracy z Jasonem Derulo oraz początkach swojej niesamowitej przygody z muzyką. Koniecznie zobaczcie cały, wciągający wywiad już teraz.

Tesher - wywiad

Tesher - kim jest?

Tesher to raper, wokalista, kompozytor, producent i inżynier miksujący, który wprowadza elementy kultury Azji Południowej do swojej twórczości w nietuzinkowy sposób. Wychował się w Kanadzie, ale z silnym dziedzictwem kultury Indii. Idąc w ślady artystów k-pop i latino, Tesher tworzy pomosty między różnymi kulturami, łącząc narrację i swoją południowo-azjatycką tożsamość w innowacyjnej muzyce. Tesher podpisał międzynarodowy kontrakt z Capitol Records w partnerstwie z Universal Music India. 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze