kobieta

i

Autor: Canva

Astrologia

Ten znak zodiaku w październiku poczuje wiatr w żaglach. To będzie jego miesiąc!

2023-10-16 13:28

Wygląda na to, że szykuje się sporo zmian. Przynajmniej w życiu jednego ze znaków zodiaku. Październik przyniesie nie tylko wytchnienie i odpoczynek, ale również wyjazdy, rozwój osobisty, sukcesy w pracy i gorące uczucie, które będzie ogrzewało w długie, jesienne wieczory.

Horoskop na październik 2023 podpowiada, że pewien znak zodiaku będzie miał niezwykle przełomowy czas, który sprawi, że skutki swoich właściwych decyzji oraz przemyśleń odczuwać będzie jeszcze przez wiele tygodni. Energia, dynamizm i kreatywność nie będą odpuszczały go na krok. Według astrologii będzie to również najlepszy czas na inwestowanie, zmianę pracy lub rozpoczynanie interesów. Co więcej, te osoby, które straciły nadzieję w miłość, z ogromnym zaskoczeniem odkryją, że ich serce zaczęło mocniej bić. I to wcale nie będzie chodziło o tajemniczego nieznajomego lub nieznajomą. Wręcz odwrotnie.

Zagraniczne hity, które w 2023 roku kończą 10 lat!

Waga - październik 2023

Waga w październiku 2023 na nowo rozkwitnie. Zarówno jeśli chodzi o uczucia, jak i życie zawodowe. Wszystko zacznie się już 29 września. Wraz z Pełnią Księżyca nadejdzie czas błogiego spokoju i odpoczynku połączony z realizacją swoich marzeń. Szykuje się kolejny w tym roku, kilkudniowy wyjazd, podczas którego dojdzie do przełomowych przemyśleń związanych z pewną osobą. Wspólne wakacje sprawią, że uczucia na nowo odżyją. W pracy również zapowiada się kilka mniejszych sukcesów. Działania podjęte w wakacje zaowocują już z początkiem października. Podwyżka? Nie ma problemu. Bardziej kreatywne zadania? Proszę bardzo! A może krótki urlop i kilka dni nicnierobienia? Tym bardziej! Październik 2023 dla wagi będzie obfitować w dobra energie połączoną z wyrozumiałością i rozwojem zainteresowań. To czas odwagi i hołdowania swoim pasjom.