Ten znak zodiaku będzie miał ogromnego pecha. Najbliższe miesiące nie będą łaskawe

i

Autor: CANVA

Ten znak zodiaku będzie miał ogromnego pecha. Najbliższe miesiące nie będą łaskawe

2023-02-01 11:25

Szczęście nie jest elementem, który towarzyszy nam przez cały czas. Raz się pojawia, aby chwilę później ponownie zniknąć. To właśnie będzie miało miejsce w życiu jednego ze znaków zodiaku. Czekają go ciężkie miesiące, przepełnione chaosem i nieszczęśliwymi wypadkami. Sprawdź, czy chodzi właśnie o Ciebie!

Dla większości życie jest pewnego rodzaju sinusoidą. Raz jest z górki, raz pod górkę. Po gorszych chwilach nastają te wspaniałe, aby potem nieszczęścia znowu mogły powrócić. Tak wygląda krąg życia, którego nie da się zatrzymać. Okazuje się, że los, który czeka Cię w najbliższym czasie możesz poznać za pomocą Twojego dnia urodzenia, a konkretnie wyznaczanego przez niego znaku zodiaku. W końcu nie od dziś wiadomo, że horoskop ma ogromne znaczenie. Jeden spośród dwunastu znaków będzie miał wyjątkowego pecha w najbliższych miesiącach. Czekają go trudne chwile, przepełnione smutkiem i rozczarowaniem!

Horoskop miłosny na 2023 rok. Serca tych znaków zabiją mocniej!

Znaki zodiaku i ich cechy charakteru. Potrafisz je dopasować?

Pytanie 1 z 12
Jest aktywny, cechuje go agresja i wola przywództwa
Przepychanka o hit "Miss You" [Robin Schulz vs Southstar] | ESKA XD - Ale to już było! #65

Ten znak będzie miał pecha w najbliższych miesiącach - Byk

Najbliższe miesiąca okażą się dla Byka naprawdę pechowym czasem, z którego powinien wyciągnąć jak najwięcej. Faktem jest, że sam sobie na niego zapracował. Nie wykazywał się empatią i dobrym sercem dla najbliższych mu osób - wręcz przeciwnie. Motał i kopał dołki pod rodziną oraz przyjaciółmi. To idealny przykład na to, że karma powraca, w szczególności ta zła. Byk doskonale się o tym przekona. Problemy będzie miał nie tylko w życiu zawodowym i miłosnym, ale również finansach. Drobne oszustwa wyjdą na jaw, aby pogrążyć go całkowicie. Jeśli postara się o zmianę, może oczekiwać, że po kilku miesiącach jego nieszczęście ustanie. W przypadku, w którym wciąż będzie błędnie postępować, tygodnie zamienią się w lata nieprzyjemności!

Ten znak zodiaku jest najważniejszy. Mówi się, że nie ma sobie równych

Sonda
Wierzysz w horoskopy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE