Ten słodziak zaśpiewał Ulepimy dziś bałwana i SKRADŁ serca. Tak teraz wygląda!

i

Autor: The Voice Kids / instagram.com/oliwier_szot/ Ten słodziak zaśpiewał Ulepimy dziś bałwana i SKRADŁ serca. Tak teraz wygląda!

Ten słodziak zaśpiewał Ulepimy dziś bałwana i SKRADŁ serca. Co teraz robi i jak wygląda?

2023-11-29 9:35

Pamiętacie chłopca, który oczarował widzów, publiczność i wywołał łzy wzruszenia wśród trenerów? Takich jak on w muzycznych programach było niewielu! Pojawił się na scenie, otrzymał głośne brawa i zaczął swoim dziecięcym głosem śpiewać dziecięcy utwór Ulepimy dziś bałwana. W grudniu 2023 minie pięć lat od jego niezapomnianego występu. Oliwier Szot to aktualnie 14-latek, który pomimo odpadnięcia z muzycznego programu dla dzieci kontynuuje swoją karierę uświetniając występami rozmaite wydarzenia. Jak dziś wygląda Oliwier Szot? Przekonajcie się sprawdzając zdjęcia już teraz.

Oliwier Szot kilka lat temu zaśpiewał jeden z zimowych hymnów, czym roztopił serca trenerów muzycznego programu. Wystarczyło zaledwie kilka sekund, by w stronę uczestnika odwrócili się wszyscy trenerzy. Jednocześnie oczarował widzów i internautów wykonując słodkim głosem, z przejęciem i szczerością piosenkę Ulepimy dziś bałwana. Śmiało możemy mówić tu o jednym z najlepszych i najbardziej hitowych wykonów, jakie kiedykolwiek miały miejsce w talent-show. Nagranie aktualnie ma 17 milionów wyświetleń, a sam zainteresowany wielokrotnie pokazywał dumę ze swojego występu. Oliwier Szot nie porzucił marzeń o śpiewaniu. Jak dziś wygląda młody dżentelmen?

Fusialka od Friza przeżyła załamanie. Ze łzami w oczach wróciła do KOSZMARNYCH chwil

Janek Górka nie dowierza! Opowiedział o swoich planach po wygranej w The Voice of Poland

Oliwier Szot - kim jest?

Oliwier Szot był najmłodszym uczestnikiem drugiej edycji muzycznego programu dla dzieci. Gdy tylko pojawił się na scenie The Voice Kids od razu było wiadome, że skradnie serca trenerów i publiczności. Nagrodzony głośnymi brawami zaczął śpiewać polską wersję utworu Ulepimy dziś bałwana z filmu animowanego Kraina Lodu. Po swoim występie, w czasie którego odwróciły się wszystkie trzy fotele, zdecydował, że dołączy do drużyny Dawida Kwiatkowskiego. Ostatecznie wraz z Carlą Fernandes pożegnał się w jednym z finałowych odcinków. Z jego drużyny w ścisłym finale zawalczył Paweł Szymański. 

Friz - majątek króla internetu ujawniony. Takie pieniądze wpłynęły na konto jego firmy

Oliwier Szot mimo przedwczesnego odpadnięcia z finału, bo wiele osób typowało, że będzie rywalizował z Viki Gabor o zwycięstwo, aktualnie z powodzeniem kontynuuje swoją przygodę z muzyką. Skupia się również na nauce uczęszczając do ósmej klasy szkoły podstawowej. Ma młodszą siostrę, 4-letnią Rozalię.

Oliwier Szot - tak teraz wygląda

Oliwer Szot jako 10-latek był prawdziwym wulkanem energii, który doskonale przyswoił zasady savoir vivre w byciu wzorowym dżentelmenem. Sam w przeszłości opowiadał, że chciałby zostać śpiewającym aktorem. Idzie mu to całkiem nieźle, a swoje umiejętności szlifuje przy każdej okazji: pod prysznicem, na deskorolce czy w trakcie lepienia z plasteliny. A jak wygląda teraz? Najpierw przypomnijcie sobie jego HITOWY występ, a później zobaczcie najnowsze zdjęcia. Tak teraz prezentuje się jako 14-latek!

Sonda
Oliwier Szot - czy zrobi dużą karierę?