Ten hit koi nerwy i wyciska łzy. Oto Nie szkodzi od Pauli Biskup i Piotra Odoszewskiego

i

Autor: Magic Records Poland Ten hit koi nerwy i wyciska łzy. Oto "Nie szkodzi" od Pauli Biskup i Piotra Odoszewskiego

NOWOŚĆ

Ten hit koi nerwy i wyciska łzy. Oto "Nie szkodzi" od Pauli Biskup i Piotra Odoszewskiego

2024-04-14 18:16

Hit „Nie Szkodzi” nucą już tysiące fanów - nie tylko na Tik Toku. Paula Biskup i Piotr Odoszewski przygotowali dla swoich słuchaczy wyjątkową niespodziankę - wersję koncertową utworu, która, ostrzegamy, jest prawdziwym wyciskaczem łez!

Przed Świętami polski internet oszalał na punkcie tego duetu - "Nie Szkodzi" Pauli Biskup i Piotra Odoszewskiego najpierw pokochali użytkownicy Tik Toka (dziś już prawie 12 tysięcy Tik Toków z tą piosenką), a później utwór opanował pozostałe serwisy streamingowe (docierając do 2 miejsca Viral TOP50 na Spotify) i generując miliony odtworzeń. Także w serwisie YouTube, mimo że do piosenki nie było jeszcze obrazka. Teraz jest – i wreszcie można nie tylko usłyszeć, ale zobaczyć magię, jaka wytwarza się między dwójką młodych wokalistów, śpiewających słynne „już wiem, że moim domem nie będę nazywać Ciebie…”. Jeżeli dodać, że w utworze pojawiają się teraz także instrumenty smyczkowe i bębny – możecie być pewni, że to wykonanie zostanie z Wami na dłużej. Producentem koncertowej wersji jest ponownie brat Piotra – Paweł Odoszewski.

bryska ogłosiła nowe daty koncertów. Kiedy i gdzie wystąpi gwiazda?

The Voice Kids: Uczestnicy poruszyli Cleo do łez! Wideo

Paula Biskup i Piotr Odoszewski - koncertowa wersja Nie szkodzi

Zarówno Paula, jak i Piotr mają w zanadrzu kolejne piękne numery, które będziemy mogli usłyszeć... już w najbliższych dniach! Zapewniamy, że kariera obu artystów, tak naprawdę, dopiero nabiera rozpędu! 

Listen on Spreaker.