Ten chłopak śpiewa jak Lady Gaga! Ma szansę przebić zagraniczną gwiazdę?

2020-07-27 11:06 EK
Ten chłopak śpiewa jak Lady Gaga! Ma szansę przebić zagraniczną gwiazdę?
Autor: Screen z YouTube/ValRay Zone, face to face/FaceToFace/REPORTER/East News Ten chłopak śpiewa jak Lady Gaga! Ma szansę przebić zagraniczną gwiazdę?

Lady Gaga to gwiazda, która zachwyca muzycznymi brzmieniami oraz kolorowymi teledyskami. Zawsze po premierach jej piosenek w sieci pojawiają się covery, które zachwycają internautów. Niektóre kobiece głosy brzmią podobnie jak Lady Gaga, ale tym razem to właśnie męski głos zachwyca jeszcze bardziej! Czy chłopak ma szansę przebić zagraniczną gwiazdę? O szczegółach przeczytacie na ESKA.pl.

Lady Gaga na swoim koncie ma wielkie sukcesy. Świadczą o tym nie tylko jej hity, które osiągają milionowe wyświetlenia ale również nominacje i nagrody, które bardzo często do niej trafiają. Dodatkowo Gaga może pochwalić się jeszcze aktorskim talentem, który pokazała w filmie Bradleya Coppera - Narodziny gwiazdy. Oprócz Lady Gagi jako aktorki, możemy również usłyszeć jej głos w przepięknej piosence Shallow. W 2019 roku film otrzymał Złoty Glob w kategorii najlepsza piosenka. Ponadto dostał jeszcze inne nominacje: najlepszy film, najlepszy reżyser, najlepszy aktor w filmie dramatycznym - Bradley Cooper oraz najlepsza aktorka w filmie dramatycznym - Lady Gaga. Ekranizacja zdobyła również aż osiem nominacji do Oscarów, jednak wygrała tylko w jednej kategorii - najlepsza oryginalna piosenka. Numer Shallow otrzymał ponad 40 nagród.

Kiedy Lady Gaga wydaje swoje najnowsze single mija dosłownie kilka godzin, a w sieci zamieszczane są covery utalentowanych muzycznie osób. Możemy ich słuchać oczywiście w wersji damskiej, jak i męskiej. Co ciekawe, niektóre głosy brzmią identycznie jak Lady Gaga.

Lady Gaga - Shallow w wersji męskiej

Shallow to uwielbiana piosenka wielu internautów, którzy szczególnie zachwycili się nią po filmie Narodziny gwiazdy. Mimo iż od premiery minęło już sporo czasu, to kawałek często pojawia się na YouTube, jako cover różnych utalentowanych osób. Niedawno w sieci pojawiła się męska wersja Shallow, a chłopak który wykonuje piosenkę brzmi identycznie jak Lady Gaga. Poniżej możecie posłuchać, jak muzyk z Indonezji - ValRay czaruje swoim głosem, wykonując Shallow. Będziecie zachwyceni!

Hity lata 2020 - to te piosenki będą królować w wakacje!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze