Dawid Kwiatkowski

i

Autor: WBF

Dawid Kwiatkowski ma brata bliźniaka?! Fani byli w szoku!

2022-06-06 15:00

Fani Dawida Kwiatkowskiego nie mogli uwierzyć własnym oczom, gdy zobaczyli jednego z ostatnich tiktoków swojego idola. Niektórzy z nich potrzebowali nawet chwili, by ogarnąć, co znajduje się na ekranie ich smartfonów. Artysta postanowił połączyć siły z zagranicznym wokalistą, który łudząco go przypomina.

Dawid Kwiatkowski znalazł brata bliźniaka, o którym zawsze marzył! Popularna na całym świecie aplikacja TikTok służy już nie tylko dobrej zabawie, ale również, jak się okazuje, znajdowaniu swoich sobowtórów. Teraz na trop twórcy, który łudząco go przypomina, natrafił sam Dawid Kwiatkowski. Popularny w Polsce wokalista, który sam swoją karierę rozpoczynał właśnie w sieci, mocno wkręcił się w nagrywanie tiktoków. Artysta raz po raz zaskakuje obserwujących, nagrywając materiały pod obowiązujące obecnie trendy. Prawdziwym zaskoczeniem dla wszystkich było, gdy Dawid zaprezentował cover utworu ...Baby One More Time z repertuaru Britney Spears. Nie był to jednak zwykły cover. Piosenkarz wykonał go w duecie z zagranicznym wokalistą, który jest bardzo do niego podobny. Niektórzy fani artysty potrzebowali chwili, by ogarnąć, co się dzieje.

Sonda
Lubisz piosenki Dawida Kwiatkowskiego?

Dawid Kwiatkowski ma sobowtóra! 

Znalezienie sobowtóra nie jest łatwe, a co dopiero takiego, który podziela twoją pasję! Dawidowi Kwiatkowskiemu się to udało. Wokalista połączył siły z bardzo aktywnym na TikToku amerykańskim piosenkarzem Spencerem Sutherlandem, a fani oniemieli.

Myślałam ze to ty ze sobą w duecie hahah

Pls myślałam ze nagrałeś duet sam ze sobą hahaha ale podobni omg

zawsze chciałeś bliźniaka to masz

ktos: nie mozna stanac i wyjsc obok siebie tymczasem Dawid: wstaje, wychodze - pisali pod filmem.

Wokalista odniósł się do komentarzy.

jak ludzie oznaczali mnie u niego na filmiku, zadzwoniłem do mamy podpytać o pare rzeczy - napisał.

Zobaczcie, jak Dawid poradził sobie w duecie z internetowym bliźniakiem! 

The Voice Kids 5: Dawid Kwiatkowski wspomina przykre wydarzenie z dzieciństwa