Teledysk Olgi Barej z X Factor do Słońca Smak - jak wypadła w pierwszym klipie? [VIDEO]

2014-08-14 14:22

Gdy Olga Barej została finalistką trzeciej edycji programu X Factor, to świat stanął przed nią otworem. Piosenkarka nie kazała nam czekać na swój pierwszy singiel Słońca Smak. Finalistka X Factora promuje piosenkę delikatnym teledyskiem. Zapraszamy do zapoznania się z twórczością Olgi Barej na ESKA.pl!

Teledysk uczestniczki show muzycznego Olgi Barej idealnie oddaje nastrój utworu Słońca Smak. Przywołuje on wspomnienie letnich wakacyjnych dni i młodzieńczych zabaw w ogródku. Teledysk Słońca Smak może trochę zadziwić fanów Olgi Barej, którzy w X Factorze widzieli ją w zupełnie innej odsłonie. W programie piosenkarka zasłynęła głównie dzięki mocnym, rockowym dźwiękom.O Oldze Barej usłyszeliśmy po raz pierwszy w 2011, gdy wystąpiła w programie Szansa Na Sukces. Już wtedy zachwyciła widzów i znawców muzyki swoim wokalem. Jakiś czas temu Olga Barej zaczęła współpracę z kompozytorem Mateuszem Mrozowskim, która zaowocowała piosenką Słońca Smak.

Jak powstawał teledysk i utwór Słońca Smak? Finalistka X Factor nagrała wokal we włoskim Rosora Studio, pod okiem Fabio Morbidelli, współproducenta dwóch albumów Glorii Gaynor. Olga Barej napisała tekst i linię wokalną do istniejącej wersji instrumentalnej. Zdjęcia do teledysku odbyły się w podwarszawskim Komorowie, zwanym również Miastem Ogrodów.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze