Teledysk Olgi Barej z X Factor do Słońca Smak - jak wypadła w pierwszym klipie? [VIDEO]

2014-08-14 14:22

Gdy Olga Barej została finalistką trzeciej edycji programu X Factor, to świat stanął przed nią otworem. Piosenkarka nie kazała nam czekać na swój pierwszy singiel Słońca Smak. Finalistka X Factora promuje piosenkę delikatnym teledyskiem. Zapraszamy do zapoznania się z twórczością Olgi Barej na ESKA.pl!

Teledysk uczestniczki show muzycznego Olgi Barej idealnie oddaje nastrój utworu Słońca Smak. Przywołuje on wspomnienie letnich wakacyjnych dni i młodzieńczych zabaw w ogródku. Teledysk Słońca Smak może trochę zadziwić fanów Olgi Barej, którzy w X Factorze widzieli ją w zupełnie innej odsłonie. W programie piosenkarka zasłynęła głównie dzięki mocnym, rockowym dźwiękom.O Oldze Barej usłyszeliśmy po raz pierwszy w 2011, gdy wystąpiła w programie Szansa Na Sukces. Już wtedy zachwyciła widzów i znawców muzyki swoim wokalem. Jakiś czas temu Olga Barej zaczęła współpracę z kompozytorem Mateuszem Mrozowskim, która zaowocowała piosenką Słońca Smak.

Jak powstawał teledysk i utwór Słońca Smak? Finalistka X Factor nagrała wokal we włoskim Rosora Studio, pod okiem Fabio Morbidelli, współproducenta dwóch albumów Glorii Gaynor. Olga Barej napisała tekst i linię wokalną do istniejącej wersji instrumentalnej. Zdjęcia do teledysku odbyły się w podwarszawskim Komorowie, zwanym również Miastem Ogrodów.