Teledysk Marka Kaliszuka do I Won't Stop: making of klipu jeszcze przed premierą! Czym zaskoczy nagranie? [VIDEO]

2015-06-22 16:28
Marek Kaliszuk w teledysku do I Won't Stop
Autor: fot. YouTube Marek Kaliszuk w teledysku do I Won't Stop

Teledysk Marka Kaliszuka do I Won't Stop przed premierą promuje making of klipu. Już teraz na ESKA.pl możecie sprawdzić, co działo się na planie zdjęciowym teledysku do I Won't Stop. Marek Kaliszuk tańczy, sceny z lady in red... czym jeszcze zaskoczy nas wideo do I Won't Stop? Przekonajcie się sami!

Teledysk Marka Kaliszuka do I Won't Stop to tańczący Marek Kaliszuk, jego odsłony black i white oraz sceny z lady in red. Wiemy to, bo making of teledysku do I Won't Stop poprzedził premierę całego nagrania. Za kulisami teledysku Marka Kaliszuka poznajemy m.in. reżysera nagrania, grupę wspierających Kaliszuka tancerzy i cały sztab producencki. Mamy też okazję usłyszeć kilka słów od szykującej się do podboju wakacyjnych list przebojów gwiazdy.

>> Copa America 2015 - terminarz i plan transmisji TV

Cały teledysk i pomysł na niego ma na celu oddanie charakteru tego, co w tym utworze jest zawarte w warstwie tekstowej. Śpiewam, że się nie poddam, nie przestanę i będą do końca walczył o siebie - wyjaśnia Marek Kaliszuk.

Reżyser nagrania - Maciej Michalski - zwraca z kolei uwagę na postać kobiety ubranej na czerwono. Ten motyw ma przełamać stonowany i monochromatyczny klimat nagrania a lady in red symbolizuje ogniste wnętrze każdego uparcie realizującego swoje marzenia.

Premiera teledysku do I Won't Stop Marka Kakliszuka zaplanowana jest na czerwiec 2015. To debiutancki numer zwycięzcy programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2.

JB

Najnowsze