Teledysk Enej do Zbudujemy dom: zapowiedź. Kiedy całość? [VIDEO]

2014-11-04 12:14

Nowy teledysk Enej do Zbudujemy Dom - pierwszego singla z płyty na 2015 rok - zapowiada się na filmową produkcję pełną zwrotów akcji. Zobaczcie zapowiedź wideo do Zbudujemy dom i sprawdźcie, kiedy premiera nowego teledysku Enej już teraz na ESKA.pl!

Teledysk Enej do Zbudujemy dom to jedna z najgorętszych, teledyskowych premier w Polsce na listopad 2014. Zanim jednak zobaczymy całe wideo do Zbudujemy dom Enej na YouTube,  zespół częstuje nas zwiastunem nagrania. Co w zapowiedzi teledysku do Zbudujemy dom? Zajawka mówi jedno - nowy klip Enej będzie przypominał filmową produkcję.

Dawid Podsiadło i Curly Heads w wywiadzie dla EskaROCK: intrygujące fakty [VIDEO]

Piotr Lolek Sołoducha - lider Enej - cały we krwi, zakneblowany i przywiązany do krzesła to jedna ze scen w teledysku do Zbudujemy dom. Czy Wam też przypomina to dobry film akcji albo mocny thriller?

Zbudujemy dom Enej to pierwszy singiel grupy promujący ich płytę zapowiedzianą na luty 2015. Zbudujemy dom udowadnia, że zespół nie zrezygnował z dotychczasowego, rozpoznawalnego już wśród słuchaczy stylu, tym razem jednak wspartego nabytym doświadczeniem, dojrzalszego zarówno w sferze muzycznej, jak i tekstowej - tak z kolei kawałek promuje sztab składu.

Premiera całego teledysku do Zbudujemy dom od Enej na YouTube 12 listopada 2014 roku.

> zobacz zapowiedź teledysku do zbudujemy dom - Enej

JB

Najnowsze