Teledysk do Surfboard Cody'ego Simpsona: 17-latek w objęciach gorącej modelki! Zobacz [VIDEO]

2014-04-16 14:18

Nowy teledysk Cody'ego Simpsona do Surfboard do zobaczenia na ESKA.pl. 17-latek, jak na śpiewające ciacho przystało, do wideo do Surfboard zaprosił gorące tancerki i modelkę strojów kąpielowych Gigi Hadid. To właśnie z nią flirtuje na plaży i obejmuje się na desce. Dzieje się! Zobaczcie sami.

Teledysk do Surfboard Cody'ego Simspsona to jedna z teledyskowych premier kwietnia 2014 roku. Nowe wideo Cody'ego zadebiutowało na YouTube 14 kwietnia. Naszym zdaniem żaden inny klip nie pasuje do wokalisty, jak właśnie ten do Surfboard. Plaża, fale, deski do surfingu i piękne kobiety tuż obok - czego więcej chcieć od śpiewającego ciacha prosto z Australii.

Najwięcej emocji w nowym teledysku Cody'ego Simpsona do Surfboard budzą sceny z modelką Gigi Hadid. 17-letnia pop gwiazda bez skrępowania obejmuje zaproszoną na plan zdjęciowy klipu piękność. Właśnie to jest powodem plotek na temat romansu Cody'ego Simpsona z Gigi Hadid, ale ten temat zostawiamy już HotPlocie ;).

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne informacje - sprawdź!


Gigi Hadida do teledysku do Surfboard nie została jednak na pewno zaproszona przypadkiem. Modelka znana jest z sesji zdjęciowych promujących stroje kąpielowe... niezbędne przecież do surfowania i imprez na plaży.

Najnowsze