Teledysk do Sirens Cher Lloyd: pop gwiazda mroczniej niż zawsze. Zobacz przejmujący klip [VIDEO]

2014-04-30 14:36

Nowy teledysk Cher Lloyd do Sirens zaliczył swoją premierę na YouTube pod koniec kwietnia 2014 roku a my prezentujemy go Wam oczywiście na ESKA.pl. W wideo do Sirens Cher Lloyd nie jest już kolorową pop gwiazdą, jaką znaliśmy wcześniej. Jest płacz, desperacko palone papierosy i ogólna drama. Gotowi na dojrzałe wydanie Cher Lloyd?

Teledysk do Sirens Cher Lloyd prosto z YouTube na ESKA.pl. Nowy klip Cher Lloyd zaliczył swoją premierę w sieci 29 kwietnia 2014 roku i promuje drugi singiel z krążka Sorry I'm Late. Pierwsze wrażenia po obejrzeniu wideo do Sirens od Cher Lloyd? Nie da się ukryć, że tym razem pop gwiazda wypadła nieco dojrzalej niż zazwyczaj.

Kolorowe stylizacje Cher Lloyd znane z jej poprzednich nagrań w teledysku do Sirens ustąpiły miejsca chłodnemu lookowi wokalistki. Cher Lloyd pali papiery, płacze... jednym słowem jest dramatycznie. Wszystko to ze względu na opowiedzianą w wideo do Sirens historię - zapraszamy do oglądania poniżej.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne informacje - sprawdź!

Wcześniej płytę Sorry I'm Late promował kawałek I Wish. Album to drugi studyjny longplay artystki, która karierę zawdzięcza X Factor UK. Wydawnictwo ma pojawić się na sklepowych półkach 27 maja 2014 roku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE