Teledysk do Mmm Yeah - Austin Mahone ft. Pitbull: panowie w otoczeniu gorących dziewczyn [VIDEO]

2014-03-14 13:36

Nowy teledysk Austina Mahone do Mmm Yeah z Pitbullem już na ESKA.pl. Panowie kilka metrów kwadratowych zamienili na gorący klub, w którym nie brakuje pięknych dziewczyn. Zobaczcie wideo do pierwszego singla z debiutanckiej płyty 17-letniego wokalisty, na widok którego tysiące nastolatek mówi mmm yeah ;)!

Teledysk do Mmm Yeah Austina Mahone z Pitbullem to nowy klip 17-letniego wokalisty otwierający nowy rozdział w jego karierze. Wideo do Mmm Yeah to pierwsze nagranie promujące debiutancką płytę młodej pop gwiazdy zatytułowaną Junior Year. Nie bez przyczyny w kawałku i teledysku możemy podziwiać Pitbulla - obecność popularnego rapera ma pomóc podbić listy przebojów Austinowi.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne ważne informacje - sprawdź!

My po obejrzeniu wideo do Mmm Yeah zakładamy, że nie będzie to trudne zadanie. Mały pokój zamieniony na klub z ruchomą podłogą, gorące dziewczyny i sam Austin Mahone, na którego widok tysiące nastolatek na całym świecie mówi mmm yeah ;).

Nie zapomnijmy też o tanecznych umiejętnościach Austina Mahone, który nie tylko śpiewa, ale także tańczy jak zawodowiec. Jak myślicie, czy Mmm Yeah dobrze poradzi sobie w roli głównego singla z krążka Junior Year? Przekonamy się już wkrótce!

Najnowsze