Teledysk do It's On Again - Alicia Keys: zobacz klip promujący film Niesamowity Spider-Man 2 [VIDEO]

2014-04-15 11:25

Nowy teledysk Alicii Keys do It's On Again z Kendrickiem Lamarem i Pharrellem Williamsem - kawałka promującego film Niesamowity Spider-Man 2 - już na YouTube i na ESKA.pl!

Nowy teledysk Alicii Keys do It's On Again zaliczył swoją premierę jeszcze przed wejściem Niesamowity Spider-Man 2 do kin. It's On Again jako główny singiel promujący film nie odstaje od kinowej produkcji. Uszykujcie się na historię jak z dużego ekranu!

W rolach głównych oczywiście Alicia Keys i Kendrick Lamar, których słyszymy w kawałku. Na drugim planie nie zabraknie też Pharrella Williamsa odpowiedzialnego za produkcję It's On Again. To nowy rozdział w całym dziedzictwie Spider-Mana i naprawdę mamy wrażenie, że na nowo przeżywamy wszystkie doświadczenia, historię i - co najważniejsze - przesłanie, które niesie film - tak autor hitu Happy opisuje swoje nowe dzieło w oficjalnym oświadczeniu.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne informacje - sprawdź!

It's On Again to także efekt pracy Hansa Zimmera, popularnego w Hollywood niemieckiego kompozytora muzyki filmowej. Niesamowity Spider-Man 2 do polskich kin wchodzi 25 kwietnia 2014 roku.

Zobacz nowy klip promujący Niesamowitego Spider-Mana 2 - na ESKA.pl!Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze