Teledysk do Chandelier od Sii z 11-letnią akrobatką już na ESKA.pl! Artystycznie? Zobacz [VIDEO]

2014-05-07 13:32

Nowy teledysk Sii do Chandelier do zobaczenia prosto z YouTube na ESKA.pl. W wideo do Chandelier nie wystąpiła sama wokalistka - pierwsze skrzypce gra tu zaledwie 11-letnia akrobatka. Jej taneczny popis robi wrażenie. Zapraszamy już teraz do oglądania teledysku do Chandelier!

Teledysk do Chandelier Sii zaliczył swoją premierę na YouTube 6 maja 2014 roku a my oczywiście prezentujemy go do obejrzenia na ESKA.pl. Wideo do Chandelier to taneczny popis 11-letniej Maddie Zeigler. Młodziutka tancerka i akrobatka na co dzień występuje w tanecznym programie reality show Dance Moms, który cieszy się ogromną popularnością w Stanach Zjednoczonych.

Nie da się ukryć, że umiejętności Maddie robią wrażenie na każdym, kto obejrzy teledysk do Chandelier. Jej choreografię można interpretować na wiele sposobów - jedno jest pewne, tak emocjonalnego układu tanecznego nie widzieliśmy już dawno.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne informacje - sprawdź!

Chandelier to utwór promujący płytę Sii zatytułowaną 1000 Forms of Fear, która ma ukazać się jeszcze przed wakacjami 2014 roku. Sia Furler, bo tak brzmi jej pełne nazwisko, ma na swoim koncie 4 solowe albumy. Ostatni We Are Born ukazał się w 2010 roku.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze