Teledysk Demi Lovato do Really Don't Care ft. Cher Lloyd pełen kolorowych fanów! Zobacz [VIDEO]

2014-06-27 16:34

Nowy teledysk Demi Lovato do Really Don't Care z Cher Lloyd mamy dla Was do obejrzenia na ESKA.pl. W wideo do Really Don't Care Demi Lovato może i olewa wszystko inne, ale na pewno nie swoich fanów. W nagraniu roi się od nich w każdym ujęciu. Są drag queens, wielbiciele S&M i pełno innych freaków - czyste szaleństwo!

Teledysk Demi Lovato do Really Don't Care z Cher Lloyd zaliczył swoją premierę na YouTube pod koniec czerwca 2014 roku. W klipie do Really Don't Care wykorzystano motyw znany nam już z lyric video do piosenki - na planie zdjęciowym pojawili się fani wokalistki. Tym razem jednak Demi Lovato wybrała zdecydowanie tych najbardziej kolorowych. Przed kamerą szaleją drag queens, fani S&M;, panowie ubrani w lateks... .

Nie da się ukryć, że w ten sposób Demi Lovato po raz kolejny udowodniła swoje oddanie dla mniejszości seksualnych. Czyżby środowisko LGBT miało swoją nową królową? Biorąc pod uwagę, że Demi Lovato może olać wszystkie inne sprawy, ale nigdy nie zrobi tego fanom, to z pewnością tak.

>>> Koncertowy rozkład jazdy 2014 - Polska. Gdzie i kiedy zagrają największe gwiazdy?

Really Don't Care Demi Lovato to jej czwarty singiel z płyty zatytułowanej Demi. W odświeżonej wersji kawałka gościnnie słyszymy brytyjską wokalistkę Cher Lloyd znaną dzięki X Factor UK. Wcześniej krążek Demi promowały takie hity jak Neon Lights i Made in the USA.