Teledysk Agaty Dziarmagowskiej - Mogę wszystko, nic nie muszę: szaleństwo w wesołym miasteczku [VIDEO]

2014-06-23 23:57

Teledysk Agaty Dziarmagowskiej do Mogę wszystko, nic nie muszę zaliczył premierę w sieci 23 czerwca 2014 roku. Wideo do Mogę wszystko, nic nie muszę to pierwszy klip Agaty Dziarmagowskiej, ale - jak to uznali internauci - na światowym poziomie. Zobacz. jak Agata Dziarmagowska szaleje z paczką przyjaciół w wesołym miasteczku!

Teledysk Agaty Dziarmagowskiej do Mogę wszystko, nic nie muszę to klipowy debiut wokalistki znanej z X Factora 2014. Wideo do Mogę wszystko, nic nie muszę pojawiło się w sieci zgodnie z zapowiedziami w Dzień Ojca, czyli 23 czerwca 2014 roku.

Pierwszy w karierze Agaty Dziarmagowskiej teledysk zaskakuje dobrą, nazwaną przez fanów artystki światową, produkcją.

Nagranie do Mogę wszystko, nic nie muszę zostało nakręcone w parku rozrywki, a dokładnie w Śląskim Wesołym Miasteczku w Chorzowie. Agata Dziarmagowska wraz z paczką przyjaciół stawia na beztroską młodość i szaleje na całego.

Jak na polską i młodą debiutantkę jest też dość odważnie. Body w konopie indyjską, scena z twerkiem i odsłaniające sporo ciała stylizacje robią swoje.

>>> Koncertowy rozkład jazdy 2014 - Polska. Gdzie i kiedy zagrają największe gwiazdy?

Prace na planie zdjęciowym do teledysku do Mogę wszystko, nic nie muszę trwały dwa dni.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze