Teksty piosenek, których najczęściej poszukiwano w Google

i

Autor: DENIS CHARLET/AFP/East News // YouTube: Cardi B // materiały prasowe

Teksty tych piosenek były najczęściej wyszukiwane w Google. Znacie je wszystkie?

2020-12-10 12:30

Rok 2020 zbliża się ku końcowi. I choć był on bardzo ciężki dla nas wszystkich, nie mogliśmy narzekać na brak nowej muzyki od swoich ulubionych artystów. Pracownicy firmy Google podsumowali ostatnich dwanaście miesięcy i opublikowali tytuły tych kawałków muzycznych, których teksty były najczęściej poszukiwane przez internautów.

Teksty piosenek 2020 - to właśnie słów tych utworów wyszukiwali najczęściej internauci na całym świecie. Jako że rok 2020 zbliża się ku końcowi, pracownicy firmy Google postanowili podsumować ostatnich dwanaście miesięcy. Na dedykowanych tegorocznemu podsumowaniu stronach pojawiły się informacje między innymi na temat tego, jakie pytania najczęściej zadawali użytkownicy wyszukiwarki Google, które postacie ze świata filmu, muzyki czy też sportu były przez nich najczęściej wyszukiwane, jak również te dotyczące najczęściej wyszukiwanych tekstów piosenek.

Mimo pandemii koronawirusa i utrudnionej możliwości promocji swojego materiału wielu wykonawców zdecydowało się na zaprezentowanie swoich nowych piosenek oraz albumów. Niektóre z nich cieszyły się wielką popularnością na całym świecie do tego stopnia, że miliony internautów wyszukiwały ich tekstów w sieci. Sprawdźcie TOP 10 najczęściej wyszukiwanych tekstów utworów muzycznych.

Koncerty przełożone na 2021 rok

Najczęściej wyszukiwane teksty piosenek 2020

Numer jeden chyba nikogo nie powinien zdziwić. Na szczycie notowania obejmującego najczęściej wyszukiwane teksty piosenek w 2020 roku znalazł się efekt współpracy Cardi B z Megan Thee Stallion, czyli kawałek WAP. Słowa piosenki wzbudziły wiele kontrowersji, tak samo jak stworzony do singla teledysk. W TOP 10 znalazły się też numery od Billie Eilish oraz BTS. Które teksty piosenek były najbardziej pożądane w 2020 roku?

  1. WAP
  2. Savage Love
  3. GOOBA
  4. Skechers
  5. Dynamite
  6. Aisyah Istri Rasulullah
  7. No Time To Die
  8. Safaera
  9. Dalan Liyane
  10. What's Poppin

Jak dobrze znasz teksty polskich piosenek?

Pytanie 1 z 10
Z czyjej piosenki pochodzi tekst: Igramy nieustannie z ogniem. Czy może jest w nas, coś więcej poza tym tygodniem?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE