Teksty, które wypowiada tata każdego z was w wersji Billie Eilish. To trzeba zobaczyć!

2020-06-01 15:41 MK
Clueey
Autor: YouTube/ Clueey

Za nami Dzień Matki, a już niebawem obchodzić będziemy Dzień Ojca. Z tej okazji, skrywająca się pod nickiem Clueey youtuberka nagrała piosenkę w całości stworzoną z tekstów, które wypowiada chyba każdy tata. Nie zabrakło legendarnych już zwrotów 'Ciekawe czy ty w szkole taka mądra jesteś?' lub 'Ty to nazywasz muzyką?'. Posłuchajcie wyjątkowego utworu, który powstał na melodię hitu Bad Guy już teraz.

Piosenka z tekstów taty to prawdziwy hit! Twórcy internetowi prześcigają się w pomysłach na najbardziej kreatywne pomysły. W sieci bez problemu można znaleźć piosenki napisane na podstawie komentarzy internautów, jak również te zbudowane z hejtów. Posiadająca już blisko 60 tysięcy subskrypcji Clueey nagrała posłuchała się próśb swoich słuchaczy i stworzyła utwór zawierający najbardziej typowe teksty każdego taty. Słuchając tego kawałka, na pewno odnotujecie przynajmniej kilka, które słyszeliście w domu.

Aby zapewnić sobie jeszcze większy rozgłos w sieci, wokalistka posłużyła się podkładem doskonale znanym z hitu Bad Guy, który podbił listy przebojów w 2019 roku i z wykonującej go Billie Eilish uczynił gwiazdę numer jeden na całym świecie. Piosenka doczekała się przeróżnych coverów, a także posłużyła jako źródło inspiracji do stworzenia autorskich kompozycji. Piosenka z tekstów taty jest tego idealnym przykładem!

In My Bones w domowej wersji! Ray Dalton z ekskluzywnym występem na ESKA.pl!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Piosenka z tekstów taty

- 'Co się tak cieszysz do tego telefonu?', 'Idź się spytaj mamy', 'Ciekawe czy ty w szkole też taka mądra?' - te teksty ze strony taty usłyszał chyba każdy. Nic dziwnego, że zamieszczone na kanale Oli wideo cieszy się popularnością wśród internautów. Kawałek ma już blisko trzy tysiące wyświetleń i ponad 140 komentarzy. Komentujący dzielą się liczbą zwrotów, które są charakterystyczne dla ich ojców. A wam ile udało się wyłapać tekstów wypowiadanych przez waszego tatę? Może zrobicie mu na Dzień Ojca podobny prezent?

Najnowsze