TEGO występu w The Voice Senior nie da się zapomnieć. Uczestniczka uzdrowiła swoim głosem

2023-01-28 11:48
TEGO występu w The Voice Senior nie da się zapomnieć. Uczestniczka uzdrowiła swoim głosem
Autor: Screen z YT: Elżbieta Tracz | „Habanera” | Przesłuchania w ciemno | The Voice Senior 4/ The Voice of Poland

The Voice Senior to cała gama pięknych emocji, niesamowitych historii i wzruszających wspomnień. Jedna z uczestniczek programu zaskoczyła jurorów repertuarem operowym. Zachwyciła swoją ogromną charyzmą oraz niezaprzeczalnym talentem. Kobieta swoim głosem miała w przeszłości uzdrowić! Do czyjej drużyny trafiła pani Elżbieta Tracz?

The Voice Senior zachwyca widzów nie tylko utalentowanymi uczestnikami, ale również pięknymi wspomnieniami, które wręcz poruszają serca. W jednym z odcinków castingowych pojawiła się kobieta, która wybrała repertuar operowy. Ten naprawdę trudny utwór poszedł jej fenomenalnie. Elżbieta Tracz okazała się nie tylko świetną wokalistką, ale również niezwykle charyzmatyczną osobą. Po tym występie nie dało się jej nie polubić, zaskarbiła sobie sympatię widzów oraz jurorów. Gdy opowiadała swoją historię wspomniała o pewnej kobiecie, którą swoim głosem miała uzdrowić! Szczegóły możecie poznać pod wideo!

Słowa Maryli Rodowicz w Voice Senior łamią serce. Artystka naprawdę to przeżywa

ZAROBKI YOUTUBERÓW, DIETA ZA 70 ZŁ, ROBIN SCHULZ vs SOUTHSTAR, ŁADOWANIE ELEKTRYKÓW | ESKA XD #065

Uczestniczka The Voice Senior uzdrowiła swoim głosem

Uczestniczka The Voice Senior opowiedziała historię, która przydarzyła jej się podczas jednego z występów. To wtedy miała podejść do niej kobieta, która obdarzyła ją niezwykłym wyznaniem. Powiedziała, że dzięki jej śpiewowi, sparaliżowana matka zaczęła chodzić. Brzmi to dosyć nieprawdopodobnie również dla pani Elżbiety Tracz. Kobieta wyznała, że według niej najpewniej był to paraliż na tle nerwicowym, który mógł zostać odwrócony poprzez emocje.

Taka pani przyszła, chyba Francuzka, i mówi, że jej mama była w wózku, nie chodziła i wstała z wózka, jak ja to śpiewałam. Ja myślę, że to nie moja jakaś zasługa, tylko prawdopodobnie ona miała na tle nerwicowym, bo są takie reakcje konwersyjne, nerwicowe, że człowiek dostaje paraliżu. Może emocjonalnie została tak dotknięta i wtedy zaczęła chodzić - opowiedziała uczestniczka The Voice Senior.

Elżbieta Tracz w The Voice Senior

Elżbieta Tracz zachwyciła jurorów swoim talentem. Kobieta odwróciła dwa fotele - Alicji Węgorzewskiej oraz Maryli Rodowicz. Ujęła je nie tylko swoim wokalem, ale również charyzmą, którą wykazała się po występie. Tak jak można było przypuszczać, dołączyła do drużyny jedynej śpiewaczki operowej w jury. Alicja wyznała, że chce doszlifować głos uczestniczki. Wygląda na to, że to naprawdę mocny sezon. Jest na co czekać podczas kolejnego etapu!

Sonda
Oglądasz The Voice Senior?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze