Tego w Mam Talent jeszcze nie było! Ich nagie show rozbawiło do łez

Mam Talent
Autor: YouTube/America's Got Talent

Program Mam Talent od lat zaskakuje niesamowitymi występami biorących w nim uczestników. Niektóre z nich są bardzo pomysłowe i... odważne. W ostatnim odcinku amerykańskiej wersji talent show występujący jako Les Beaux Frères Yohann i Raphael dali show, jakiego widzowie i jurorzy długo nie zapomną.

W oczekiwaniu na kolejną edycję polskiej wersji Mam Talent warto sprawdzić, co dzieje się w tych emitowanych na świecie. A dzieje się sporo! Amerykańska wersja, która cieszy się uznaniem publiczności, obfituje w zaskakujące występy, które następnie generują miliony odsłon na oficjalnym kanale programu na YouTubie. Show, jakie dali występujący pod nazwą Les Beaux Frères cyrkowcy Yohann i Raphael wzbudziło nie tylko zachwyt, ale salwy śmiechu ze strony publiczności. Nic dziwnego! Było goło i wesoło... Dosłownie.

Choć patent z nagością był już wykorzystany w talent show, to widowisko, jakie zrobili Yohann i Raphael doprowadziło jurorów i widzów do łez. Przepasani jedynie ręcznikiem cyrkowcy wykonali układ choreograficzny, pełen skomplikowanych figur. Wystarczyła zaledwie chwila nieuwagi, by miliony osób przed telewizorami, a później w sieci zobaczyły uczestników Mam Talent całkowicie nago. Koniec występu zaskoczył wszystkich! 

Nagie show w Mam Talent

Gdy Yohann i Raphael pojawili się na scenie, nikt nie przypuszczał, że są oni w stanie zrobić takie show. Z pozoru wyglądający na ułożonych i nieśmiałych mężczyźni dali popis tanecznym i akrobatycznym umiejętnościom. Przez półtorej minuty występu przerzucali ręcznikiem w taki sposób, że ani jurorzy, ani oglądająca ich na żywo publiczność nie mogli zobaczyć, co skrywają. Jurorzy byli wyraźnie zachwyceni tym, co zobaczyli (albo tym, czego nie zobaczyli) i przyznali chłopakom cztery TAK.

Co ciekawe, Les Beaux Frères nie są nieznani szerszej publiczności. W 2014 roku byli uczestnikami francuskiej edycji Mam Talent.

Roxie Węgiel i Oliwia Górniak - w taki sposób wytańczyły sobie zwycięstwo w Dance Dance Dance 3!
Najnowsze