Tede w Katowicach godzi się z Borixonem, po czym… wypuszcza klip i zapowiada kontynuację albumu S.P.O.R.T.!

i

Autor: Materiały prasowe

Tede w Katowicach godzi się z Borixonem, po czym… wypuszcza klip i zapowiada kontynuację albumu S.P.O.R.T.!

2021-11-16 10:15

13 listopada 2021 roku w Katowicach odbył się jubileuszowy koncert z okazji wydania reedycji pierwszego albumu TEDE - S.P.O.R.T.. Na scenie oprócz rapera pojawili się wcześniej zapowiedzeni goście - m.in. O.S.T.R., Fokus, Joka czy JanMarian. Największym zaskoczeniem był jednak finał koncertu - na scenie pojawił się Borixon i raperzy ogłosili zebranym fanom, że pogodzili się po niemal 20 latach konfliktu.

Po zakończeniu imprezy raper zaskoczył wszystkich ponownie - wypuścił nowy singiel TOMASZ - nostalgiczną opowieść o swojej relacji z Chadą. Utwór z klipem zrealizowanym przez mohera., zapowiada nadchodzący album - ESPEOERTE 0121.

Wigor Mor W.A. w wywiadzie dla Eska.pl

Album ESPEOERTE 0121 powstał równie niespodziewanie, jak niespodziewanie zostanie wydany 13 grudnia 2021 nakładem wytwórni Wielkie Joł oraz Polski Rap. Podczas prac nad jubileuszową reedycją swojego debiutu, TEDE przejrzał dziesiątki minidisców z nagraniami z epoki. Oprócz niepublikowanych kawałków, które wzbogaciły wydawnictwo, odnalazł także własne bity, których nigdy nie wykorzystał. Czekały one 20 lat, by raper, na fali sentymentu wywołanego przez pracę nad reedycją oraz wyjątkowym koncertem, który odbył się 13 listopada 2021 w Katowicach, nagrał na nich album będący kontynuacją swojego pierwszego longplaya.

Polscy raperzy KIEDYŚ i DZIŚ - jak się zmienili?