TEDE & SIR MICH prezentują okładkę albumu 'KASABLANCA REAL'

i

Autor: Materiały prasowe

TEDE & SIR MICH prezentują okładkę albumu 'KASABLANCA REAL'

2021-06-01 13:45

Wyznaczona na 18 czerwca 2020 roku premiera płyty Tede & Sir Mich “KA$ABLANCA REAL” zbliża się wielkimi krokami. Na nieco ponad dwa tygodnie przed premierą najnowszego albumu, artyści postanowili zdradzić, jak będzie wyglądać finalna wersja okładki płyty. Za oprawę graficzną całego projektu oraz wszystkie fotografie odpowiada nadworny grafik NWJ - Bartosz Deja. Monumentalna rzeźba, przedstawiającą charakterystyczną dla rapera ENWUJOTKĘ, którą można zobaczyć w teledysku o tej samej nazwie, jest dziełem Marka Kulika.

Dodatkowo raper zdradził, jak będzie wyglądać preorderowe wydanie CD - tylko w tej wersji, słuchacz otrzymuje stickerpack, a krążek z albumem jest w kolorze złotym. Ponadto całość zostanie zapakowana w obwolutę, której wygląd na razie pozostaje tajemnicą.

Wigor Mor W.A. w wywiadzie dla Eska.pl

Na stronach www.tede.shop oraz www.asfaltshop.pl nadal jeszcze trwa preorder albumu “KA$ABLANCA REAL” w wersji na nośnikach: płyty CD, winyli LP oraz klasycznych kaset magnetofonowych MC wraz z dedykowanym wydawnictwu merchem. Poza klasycznymi t-shirtami i bluzami związanymi z płytą, fani mogą kupić znaną z serii “INFLUEN$ERIAL” - Furyminę. Na stronie sklepu dostępne są także inne, interesujące pakiety a sam raper nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w kwestii promocji albumu.

TEDE & SIR MICH prezentują okładkę albumu 'KASABLANCA REAL'

i

Autor: Materiały prasowe

TEDE o albumie 'KA$ABLANCA':

Ten album jest prawdziwie hip-hop’ową produkcją. Czysty rap, jaki udało nam się z Michem przemycić w brzmieniu i warstwie lirycznej tego albumu, jest niepowtarzalny. Cała płyta jest prawdopodobnie najlepszą produkcją w naszej karierze, a przecież nadal trzymamy 10 asów w rękawie, jakimi są kawałki z wersji “REAL”.

Nadchodzący album jest wypadkową wydarzeń, które miały miejsce w 2020 roku w przekroju życia osobistego i zawodowego. Dewizą nadchodzącego krążka jest jasno postawiony od początku cel: “Zacząć wszystko od początku, powrócić do korzeni i znaleźć rap od nowa”.

Finalna, kompletna wersja albumu zawierać będzie dokładnie 20 starannie wyselekcjonowanych numerów. 

Połowa płyty 'KA$BLANCA' wydana w marcu, dostępna jest na serwisach streamingowych oraz w serwisie Youtube.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE