Team X wraca?! Marcin Dubiel pokazał nowy film

2020-10-15 10:40 Patrycja Obarowska
Marcin Dubiel
Autor: Screen z YT: TEAM X... / Marcin Dubiel

Team X staje na nogi i powraca w nowym wydaniu?! Marcin Dubiel opublikował na swoim kanale na YouTube ważny filmik, w którym przedstawiając swoją perspektywę projektu zdradził, że Team X powróci ze zdwojoną siłą! Zdradzamy więcej na ESKA.pl!

Marcin Dubiel był jednym z członków Teamu X, o którym jeszcze nie dawno było niesamowicie głośno. Projekt był stworzony z rozmachem i na wielką skalę, jednak w szybkim tempie rozpadł się, a słuch o jego uczestnikach zaginął. Marcin Dubiel był jedną z osób, które odeszły z projektu Stuu i nikt z fanów nie rozumiał dlaczego, jednak teraz influencer przerywa milczenie. Team X rozpadł się w najmniej spodziewanym momencie, a co gorsza widzowie nadal nie zostali poinformowani, dlaczego tak zgrana ekipa i pomysł, który świetnie utrzymuje się zarówno na rynku amerykańskim, jak i polskim rozleciał się w drobny mak. Marcin Dubiel stworzył Team X wraz z popularnym youtuberem Stuu, jednak blask projektu szybko stracił na wartości, zaraz po tym jak pojawiły się w nim kłótnie, spięcia i odejścia uczestników, którzy mieli być dla siebie jak rodzina. Teraz, kiedy wszystko się rozpadło dużo uczestników teamu nagrywa odcinki, w których porusza ten temat i przedstawia własną perspektywę historii projektu X. Jedną z takich osób jest między innymi Marcin Dubiel, który nagrywając film o projekcie wspomniał także o nadchodzących niespodziankach, które zszokują fanów i o powrocie teamu X w nowej odsłonie! 

Team X wraca? Marcin Dubiel komentuje

Team X zdaniem Marcina Dubiela wróci już niebawem w nowej formie. YouTuber poinformował o nowinie w swoim najnowszym materiale na YouTube. Dodał także, że dla niego historia projektu już się zakończyła i on mimo nowego startu ekipy nie będzie już do niej należał. 

Najnowsze