Team X, Young Leosia i Żabson

i

Autor: Screen z YouTube/TEAM X, INTERNAZIOMALE

Team X przegonił Young Leosie i Żabsona! Piosenka Głośno lepsza od Jungle Girl?

2021-08-13 10:26

Internetowi twórcy lepsi od raperki i rapera?! Kto by pomyślał! Od kilku dni w sieci ich nowe piosenki po prostu królują, a słuchacze szaleją z zachwytu. Youtuberzy z Teamu X stworzyli numer Głośno, którego nie powstydziłaby się ekipa High School Musical, natomiast Young Leosia i Żabson nagrali wakacyjną nawijkę Jungle Girl. Która piosenka jest lepsza? Czy ten WYNIK zdradza wszystko?

Team X przegonił Young Leosie i Żabsona! Jak to możliwe? Od kilku dni na polskim YouTubie jest naprawdę głośno, a to wszystko za sprawą dwóch muzycznych nowości. Mowa o kawałku Głośno, który nagrała grupa youtuberów z Teamu X oraz piosence Jungle Girl od młodej raperki Young Leosi oraz Żabsona. Głośno to propozycja, której internetowi twórcy nie mieli jeszcze w swoim repertuarze. Melodia, tekst piosenki oraz kadry z teledysku przypominają musical, a niektórzy nawet uważają całość za polską wersję kinowego hitu Disney'a - High School Musical. Natomiast Jungle Girl to propozycja od szalonej raperki o różowych włosach, która hitem Szklanki zawładnęła cały internet, a także od Żabsona, który oczarował numerem Obok wszystkie dziewczyny! Teraz raperzy połączyli siły, a ich hit króluje na YouTube.

Fest Festival 2021: Kasia Węsierska pokazuje ESKOWĄ strefę!

Team X przegonił Young Leosie i Żabsona!

Kto by pomyślał, że youtuberzy którzy na co dzień tworzą materiały wideo i publikują zdjęcia w sieci, tak mocno podbiją branże muzyczną - a jednak! Team X swoimi piosenkami skradł serce niejednego fana, a to samo zrobiła również Ekipa Friza. Nie można zapomnieć także o Young Leosi, której delikatny głos przypadł do gustu wielu osobom. Teraz nowe piosenki Głośno (ponad 1,4 mln odsłon) oraz Jungle Girl (ponad 3,1 mln odsłon) robią furorę i okazuje się, że numer youtuberów wskoczył na drugie miejsce karty YouTube na czasie! Natomiast muzyczna propozycja od Leosi i Żabsona znalazła się ciut dalej, bo na czwartym miejscu. Czy Team X przegonił raperów? Karta na czasie mówi sama za siebie, jednak jeśli chodzi o wyświetlenia klipów to w tym starciu zdecydowanie wygrywa Young Leosia i Żabson. A Wam która piosenka podoba się bardziej? Zagłosujcie poniżej!

Sonda
Która piosenka jest lepsza? Głośniej czy Jungle Girl?