Team X przegonił Young Leosie i Żabsona! Piosenka Głośno lepsza od Jungle Girl?

2021-08-13 10:26
Team X, Young Leosia i Żabson
Autor: Screen z YouTube/TEAM X, INTERNAZIOMALE

Internetowi twórcy lepsi od raperki i rapera?! Kto by pomyślał! Od kilku dni w sieci ich nowe piosenki po prostu królują, a słuchacze szaleją z zachwytu. Youtuberzy z Teamu X stworzyli numer Głośno, którego nie powstydziłaby się ekipa High School Musical, natomiast Young Leosia i Żabson nagrali wakacyjną nawijkę Jungle Girl. Która piosenka jest lepsza? Czy ten WYNIK zdradza wszystko?

Team X przegonił Young Leosie i Żabsona! Jak to możliwe? Od kilku dni na polskim YouTubie jest naprawdę głośno, a to wszystko za sprawą dwóch muzycznych nowości. Mowa o kawałku Głośno, który nagrała grupa youtuberów z Teamu X oraz piosence Jungle Girl od młodej raperki Young Leosi oraz Żabsona. Głośno to propozycja, której internetowi twórcy nie mieli jeszcze w swoim repertuarze. Melodia, tekst piosenki oraz kadry z teledysku przypominają musical, a niektórzy nawet uważają całość za polską wersję kinowego hitu Disney'a - High School Musical. Natomiast Jungle Girl to propozycja od szalonej raperki o różowych włosach, która hitem Szklanki zawładnęła cały internet, a także od Żabsona, który oczarował numerem Obok wszystkie dziewczyny! Teraz raperzy połączyli siły, a ich hit króluje na YouTube.

Fest Festival 2021: Kasia Węsierska pokazuje ESKOWĄ strefę!

Team X przegonił Young Leosie i Żabsona!

Kto by pomyślał, że youtuberzy którzy na co dzień tworzą materiały wideo i publikują zdjęcia w sieci, tak mocno podbiją branże muzyczną - a jednak! Team X swoimi piosenkami skradł serce niejednego fana, a to samo zrobiła również Ekipa Friza. Nie można zapomnieć także o Young Leosi, której delikatny głos przypadł do gustu wielu osobom. Teraz nowe piosenki Głośno (ponad 1,4 mln odsłon) oraz Jungle Girl (ponad 3,1 mln odsłon) robią furorę i okazuje się, że numer youtuberów wskoczył na drugie miejsce karty YouTube na czasie! Natomiast muzyczna propozycja od Leosi i Żabsona znalazła się ciut dalej, bo na czwartym miejscu. Czy Team X przegonił raperów? Karta na czasie mówi sama za siebie, jednak jeśli chodzi o wyświetlenia klipów to w tym starciu zdecydowanie wygrywa Young Leosia i Żabson. A Wam która piosenka podoba się bardziej? Zagłosujcie poniżej!

Sonda
Która piosenka jest lepsza? Głośniej czy Jungle Girl?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze