Team X - piosenka Dla rodziny to najlepszy kawałek youtuberów?

2021-04-07 9:16 Adam Bysiek
Team X Dla Rodziny
Autor: Team X / screen YouTube: Team X Team X Dla Rodziny

Team X to jedna z najpopularniejszych w polskim Internecie ekip, która zajmuje się na co dzień nagrywaniem materiałów wideo i piosenek, które wywołują za każdym razem sporą dyskusję. Team X rywalizował już o miejsce lidera w karcie na czasie wielokrotnie z Frizem i jego ekipą oraz Sanah. Tym razem znów fani zostali zaskoczeni przez swoich idoli, ponieważ ci opublikowali zupełnie nowy utwór.

Liczba wyświetleń nowego klipu do piosenki Teamu X przyprawia o zawrót głowy! Numer Dla rodziny to z całą pewnością kolejny hit polskiego Internetu, który jest jednym z najczęściej udostępnianych i komentowanych w sieci.

Team X - nowa piosenka Dla rodziny

Team X znany jest z tego, że zaskakuje i wywołuje dyskusję za każdym razem. Ich nowa piosenka zatytułowana Dla rodziny stała się prawdziwym fenomenem, który zdążył zebrać już niemal 2 miliony wyświetleń w niespełna 5 dni od daty premiery. Ta miała miejsce 1 kwietnia 2021 roku. Pomimo tak krótkiego czasu, nowy teledysk od Team X do premierowej piosenki zdążył zebrać już ponad 126 tysięcy pozytywnych reakcji. Ilość pozytywnych reakcji fanów Teamu X potwierdzają również komentarze osób obserwujących kolektyw przyjaciół od samego początku ich działalności w Internecie. Pod teledyskiem pozytywne opinie dosłownie zasypały pole przeznaczone dla aktywnych komentatorów. 

Fanka o Team X, debiutanckim singlu i nie tylko! WYWIAD

Team X - internauci komentują piosenkę Dla rodziny 

Team X wywołał lawinę komentarzy w sieci po tym jak dosłownie kilka dni temu miała miejsce premiera piosenki Dla rodziny. Fani nie szczędzą słów zachwytu komentując zarazem poczynania swoich idoli.  - TK na zawsze w sercu - pięknie to słyszeć od Maćka - napisał jeden z internautów. Kolejne głosy są równie przychylne  - Niech teraz Sheo nagra solowy kawałek. Gość serio wymiata!  - pisze jeden z użytkowników YouTube.  - Kilka dni temu myślałem że Team X 2 to cringe. Po tej piosence uznaje że tak naprawdę potrafią robić fajne piosenki i filmy i wiem, że nie zależy im tylko na kasie. Sheo nadal kocha TK - to kolejny z głosów, który potwierdza przychylne nastawianie fanów Team X do ich nowej twórczości. 

Jak się Wam wydaje - czy Team X w najbliższym czasie znów zaskoczy nas kolejnymi nowościami muzycznymi swojego autorstwa? To wysoce prawdopodobne, ponieważ osoby śledzące na co dzień ich twórczość zdają się wręcz żądać od swoich idoli kolejnych muzycznych hitów. 

Team X - piosenki

Team X już kilkukrotnie zaskakiwał swoich fanów muzycznymi dokonaniami. Te również spotykały się z aplauzem wśród internautów, ale nigdy wcześniej nie z tak szerokim uznaniem jak ich ostatnia piosenka Dla rodziny. Wcześniejsze piosenki Team X to m.in. Polo gang, Adios, Siedem, Jedna noc, Moja miła - to jedne z najczęściej odtwarzanych utworów Teamu X, które odnotowały już po kilka milionów odtworzeń w serwisie YouTube.

Kto należy do Team X?

Team X to grupa przyjaciół, którzy od kilku miesięcy zajmują się nagrywaniem filmików wideo, które umieszczają w prowadzonych przez siebie kanałach na YouTube. Na chwilę obecną są obserwowani przez prawie 680 tysięcy osób. Team X znany jest również z nagrywania pranków, które często wzbudzały kontrowersje. Od kilku miesięcy członkowie Teamu X nagrywają też muzykę. Do Teamu X należą: Natsu, Leksiu, Czarek, Maciek, Karol, Patrycja, Julia i Monia.

Najnowsze