Natsu

i

Autor: screeny z YouTube/Natsu

Team X - NOWY skład ujawniony?! Tego nikt się nie spodziewał!

2021-11-08 9:21

W ostatnim czasie głośno mówi się o najpopularniejszej grupie youruberów, czyli o Team X. To wszystko przez pogłoski, że grupa się rozpada. Z początkiem nowego roku odchodzi Natsu, by zacząć nowy rozdział w swoim życiu. Kto dołączy do Teamu X? Czy nowy skład został właśnie ujawniony?! Sprawdźcie szczegóły.

Team X - NOWY skład będzie zaskoczeniem? Jedna z popularniejszych grup na polskim YouTube, w której w skład wchodzi: Natsu, Pati, Monia, Julia, Czaro, Piechu, Sheo i Leksiu jest ostatnio na językach wielu osób. To wszystko przez żart, który zrobił Karol Pieszko, a także przez ogłoszoną nowinę Natsu. Głowa drugiej edycji projektu, zamierza wyprowadzić się z willi pod Warszawą już na początku 2022 roku. Powód? Influencerka założyła własną działalność Natsu World oraz zamierza rozpocząć nowy rozdział w swoim życiu. Mimo iż jej wyprowadzka zbliża się wielkimi krokami, to wciąż tworzy nowości z Teamem X, a w dodatku wybiera się z całym składem na Team X Camp, czyli ferie zimowe z przyjaciółmi, jak i ich fanami. Oprócz tego niedawno odbyła się premiera piosenki Duchy, w której pojawiły się nowe twarze. Kto to taki? Czy to nowi członkowie Teamu X? Będziecie zaskoczeni!

Zapomniane polskie hity. Kiedyś słuchał ich każdy

Team X - NOWY skład ujawniony?!

Tym razem nowa piosenka nie pojawiła się na kanale YouTube Teamu X, lecz na koncie Natsu. W niecałą dobę wygenerowała pod oficjalnym klipem blisko 600 tys. odsłon i z pewnością na tym się nie skończy! Jak twierdzą internauci, nowy kawałek Natsu, zatytułowany Duchy, brzmi jak połączenie hitów Young Leosi, Oliwki Brazil czy nawet Maty. Jednak najważniejsze w tym wszystkim jest to, że w nowości nie słychać samej Natsu. Oprócz niej piosenkę wykonuje także Paulina Hornik, Cegła - Dominik Henne i Olka Psycholka. Czy to nowi ekipowiecze, którzy zamieszkają w willi Teamu X? A może są to członkowie, którzy będą należeć do nowego projektu Natsu? Na ten moment tego nie wiemy, jednak w opisie pod klipem wyraźnie jest napisane "Produced by NATSU WORLD". Czy to oznacza, że influencerka uchyliła fanom kolejne informacje na temat swojego nowego projektu? Na razie możemy tylko się domyślać i czekać na oficjalne informacje w tej sprawie. Z pewnością niebawem wszystko się wyjaśni!

Sonda
Cieszysz się że Natsu odchodzi z Team X?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE