Marcin Dubiel

i

Autor: YouTube/Marcin Dubiel

Team X 2 to marna kopia poprzedniego składu? Marcin Dubiel OSTRO o nowym projekcie

2020-12-14 15:02

Zgodnie z zapowiedziami Team X 2 wystartował w zeszły weekend. Na kanale pojawiły się pierwsze filmiki, w tym oficjalny teledysk do kawałka Siedem, w którym przedstawiono wszystkich członków nowego składu. Swoją reakcję na wideoklip nagrał, a następnie zamieścił w sieci członek oryginalnego Teamu X Marcin Dubiel. Twórca nie szczędził jednak słów krytyki względem nowej odsłony projektu.

Team X 2 to kopia poprzedniej ekipy, w której skład wchodzili Lexy Chaplin, Julia Kostera, Marcin Dubiel, Kacper Blonsky oraz Stuu? Takie komentarze coraz częściej pojawiają się pod postami nowych uczestników projektu. Do takiego wniosku doszedł też sam Marcin Dubiel - doskonale znany wszystkim youtuber, który po wyprowadzeniu się z Domu X z powodzeniem kontynuuje swoją karierę w sieci. W najnowszym filmiku opublikowanym na kanale internetowego twórcy pojawiła się jego reakcja na oficjalny teledysk, w którym udział wzięli członkowie nowego Teamu X z Natsu na czele. W niespełna dwie doby oryginalne wideo wygenerowało blisko trzy miliony odsłon, co jest niemałym sukcesem. Reakcja Marcina przekroczyła natomiast półtora miliona wyświetleń w niecałą dobę.

W trwającym niespełna siedem minut materiale Marcin Dubiel skomentował nie tylko wykonanie teledysku, ale również postawę Natsu, która w oficjalnym zwiastunie projektu kroczyła wokół martwych ciał gwiazd dawnej ekipy. Youtuber opowiedział też, jakie ma dziś stosunki ze swoimi kolegami i koleżankami z Domu X. Jego słowa na pewno nie spodobają się członkom Teamu X 2.

EKIPA Friza czy TEAM X? Sprawdź, do którego teamu lepiej pasujesz!

Pytanie 1 z 8
Ze znajomymi...

Team X 2 - Marcin Dubiel komentuje

Już pierwsze sekundy oficjalnego teledysku skojarzyły się Marcinowi z projektem, w którym sam brał udział.

- Wjazd samochodami, trochę tak jak w naszym materiale. To jest za podobne. Te projekty łączy nazwa, łączy dom - wymieniał youtuber.

Później Marcin Dubiel komentował poszczególnych członków Teamu X 2.

- Na pewno wiele osiągną, najeżdżając na stary team, który w sumie był oryginalny i mimo że nie przez wszystkich lubiany, to na pewno bardziej niż podróba domu tiktokerów. (...) Najpierw Marcin Dubiel, teraz Lexy Chaplin, ale w gorszych wersjach - dodał ze śmiechem.

Twórca przyznał też, że wciąż utrzymuje przyjazne kontakty z Lexy, Julią i Stuu. W materiale 'dostało się' natomiast Natsu za zwiastun, w którym brała udział.

- Uśmiercanie nas w tak żenujący sposób jest słabe. (...) Natsu kreuje się na taką superbohaterkę, która na dobra sprawę dąży po trupach do celu - wyznał.

Całe wideo znajdziecie poniżej. Zgadzacie się z youtuberem?

ESKA XD #012
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE