Team X 2 się powiększył? Na pokładzie nowa osoba!

2021-10-25 8:55
Team X i ogień na scenie, który porwał publiczność!
Autor: Daniel Szura

Najpopularniejsza grupa youtuberów jednak się nie rozpadła? Okazuje się, że Team X zażartował z wszystkich, a jeden z ich domowników nie pożegnał się z projektem. Teraz jednak w sieci ponownie zawrzało, a to wszystko przez nową osobę na pokładzie! Kim jest youtuber, który dołączył do Team X 2? Możecie być w szoku!

W luksusowej willi pod Warszawą mieszka Team X, w skład którego wchodzą: Natsu, Patrycja Mołczanow, Monika Kociołek, Julia Żugaj, Czaro Nykiel, Karol Pieszko, Maciej Ejsmont, a także Leksiu. Wszyscy tworzą zgraną ekipę, która nagrywa materiały wideo dla swoich widzów. Niedawno zrobiło się jednak głośno o odejściu z Team X jednego uczestnika. Mianowicie chodziło o Karola Pieszko, który jak się okazało zrobił wszystkim żart i tak naprawdę cały czas należy do youtuberowej grupy. Co ciekawe, wszystko wyglądało bardzo realnie, dlatego nabrali się nie tylko internauci, ale także rodzina Karola. Filmik z pożegnaniem, wpis na Instagramie, komentarze zasmuconych fanów, a w dodatku casting na nowego członka Team X. Choć internauci mocno się nabrali to wybaczyli swoim idolom pranka i niesamowicie cieszą się, że Karol jest jednak nadal w Teamie. Choć od wyjaśnienia sprawy minęło zaledwie kilkanaście godzin to okazało się, że do luksusowej willi pod Warszawą zawitała nowa osoba. Kto to taki?

Dawid Kwiatkowski w ESKA Live! [ZAPOWIEDŹ]

Team X 2 - nowy uczestnik. Kim jest?

Kim jest nowy uczestnik Teamu X? Na Instagramie pojawiło się zdjęcie, które mocno zaciekawiło wszystkich! Mianowicie chodzi o... Michała Gałę, który opublikował zdjęcie z walizką przez domem youtuberów. Fotografii towarzyszy podpis "wróciłem" co może oznaczać jego ponowne wejście do Teamu X. Przypomnijmy, że Michał Gała był już członkiem grupy youtuberów, jednak należał do niej gdy istniał jeszcze pierwszy skład. Fani chłopaka są jednak sceptycznie nastawieni do zamieszczonego zdjęcia i twierdzą, że jego wejście do białej willi to prank. Czy rzeczywiście tak jest? O tym przekonamy się z pewnością na dniach.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze