Chcesz zostać członkiem Team X? W sieci ruszył casting!

2021-10-21 13:43
Team X i ogień na scenie, który porwał publiczność!
Autor: Daniel Szura

Team X to projekt, który cieszy się niesłabnąca popularnością. Internauci z wielkim zainteresowaniem śledzą publikowane przez jego członków materiały. Teraz każdy ma szansę na wzięcie udziału w Teamie X! Za pośrednictwem mediów społecznościowych ogłoszono casting, w którym poszukiwanych jest aż osiem osób.

Team X - casting, za pośrednictwem którego poszukiwani są nowi członkowie popularnego projektu, oficjalnie wystartował i jak można się domyślać, na pewno cieszy się wielkim zainteresowaniem. Choć wiele osób wróżyło koniec Teamowi X po tym, jak doszło do rozpadu jego oryginalnego składu, to nowa ekipa youtuberów pod wodzą Natsu udźwignęła zadanie i zdobyła publiczność liczoną w milionach. Każdy z filmów opublikowanych na kanale Team X generuje miliony odsłon. Zdecydowanie największą popularnością cieszą się zamieszczane na nim teledyski do autorskich utworów członków Teamu X. Piosenki okazały się na tyle popularne, że Team X zdecydował się nawet na wyruszenie w trasę koncertową. Za pośrednictwem mediów społecznościowych właściciele projektu opublikowali informację o naborze do kolejnego odcinka. To prawdziwa gratka dla fanów, a czasu pozostało bardzo niewiele.

Sonda
Team X czy Ekipa Friza - którą grupą lubicie bardziej?

Team X - casting

Informacja opublikowana na Instagramie Teamu X wystraszyła wszystkich fanów. Z komunikatu można było wywnioskować, że agencja odpowiadająca za powodzenie projektu poszukuje całkowicie nowego składu. Oliwy do ognia dolały regularnie pojawiające się w sieci plotki o rozpadzie Teamu X. Z kolejnego story można jednak odczytać, że casting jest związany z nadchodzącym odcinkiem zatytułowanym CASTING NA NOWEGO CZŁONKA TEAM X. Aby móc wziąć w nim udział, należy mieć ukończone 18 lat i przesłać zgłoszenie w formie wideo na adres rekrutacja.teamx@spotlightagency.pl. Zgloszenia można wysyłać do piątku 22 października, do północy.

Daria jako Dua Lipa w ESKA Live! IDGAF w nowej wersji
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze