kłótnia

i

Autor: pixabay.com

Te znaki zodiaku czeka rozstanie jeszcze w tym roku! Mowa o tobie?

2020-12-29 13:03

Zerwanie chwilę przed Sylwestrem 2020/21? Osoby spod tych znaków zodiaku rozstaną się jeszcze w tym roku! Na kogo czeka szokujące, nieprzyjemne wyznanie jeszcze przed wejściem w nowy rok? Zobaczcie sami już teraz, o jakich znakach zodiaku mowa!

Zerwanie chwilę przed sylwestrem 2020/21? To bardzo smutne i szokujące wyznanie, którego większość osób wolałoby uniknąć, jednak dla wielu nowy rok jest czasem zmian, w tym też trudnych i emocjonalnych decyzji. Według miłośników znaków zodiaku osoby o poniżej wypisanych znakach rozstaną się ze swoją dotychczasową drugą połówką. Ta decyzja nie przyjdzie im łatwo, jednak w pełni świadomie postanowią zakończyć ten miłosny etap w swoim życiu.

Rozstanie z drugą osobą nigdy nie należało i nie będzie należało do łatwych momentów w naszym życiu. Jest to bardzo trudna, niekiedy pełne łez rozmowa, podczas której czujemy lęk strach i ogromną niepewność przed nową codziennością, jaka nas wtedy przywita. Choć bardzo często początkowo trudno jest się nam z tego pozbierać, po jakimś czasie okazuje się, że była to najlepsza decyzja, jaką mogliśmy podjąć. Poniżej wypisaliśmy wam znaki zodiaku, które nie czują się pewnie na miłosnym gruncie i niektóre osoby, które posiadają jeden z wymienionych znaków zodiaku rozstaną się z drugą połówką jeszcze w tym roku. 

Znaki zodiaku. Jakie cechy ma Byk, Skorpion lub Strzelec? Sprawdź się! [QUIZ]

Pytanie 1 z 12
Raz się żyje to dewiza życiowa...

Osoby spod tych znaków zodiaku rozstaną się jeszcze w tym roku

  • Byk - końcówka grudnia sprawi, że poczujesz się niesprawiedliwie traktowany. Twoja upartość spotęguje zły nastrój, a wszystko co działo się w ostatnim czasie da ci do zrozumienia, że twój związek nie ma szans na przetrwanie.
  • Strzelec - pod koniec tego roku zaczniesz myśleć o tym, co cię ogranicza i nie pozwala żyć w sposób, jaki sobie wymarzyłeś, przez co podejmiesz decyzję o odejściu.
  • Panna - będziesz realizować bardzo odważne pomysły, o których myślałeś już od dłuższego czasu. Ogarnie tobą poczucie wolności, przez które zerwiesz relacje z drugą osobą. 
Makijaż sylwestrowy | ESKA XD - simplybypatty #12
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE