Te piosenki skończą w tym roku 20 lat. Aż trudno w to uwierzyć!

i

Autor: screen youtube.com/watch?v=G6OYDUomYwI screen youtube.com

Te piosenki skończą w tym roku 20 lat. Aż trudno w to uwierzyć!

2018-01-15 13:12

Trudno uwierzyć, że niektóre z naszych ulubionych hitów są już naprawdę stare. Oto lista piosenek, które w 2018 roku skończą 20 lat.

Jesteście gotowi, żeby uświadomić sobie, że niektóre piosenki, do których bawiliście się jako dzieci, w 2018 roku będą obchodzić 20. urodziny? A wydaje się, że te kawałki pojawiły się w radiu raptem kilka lat temu... Przedstawiamy nostalgiczną listę przebojów, które od dwóch lat są już pełnoletnie. Przekonajcie się, czy na pewno pamiętacie je wszystkie!

Korona królów - piosenka 'Świat według Piastów' parodiuje czołówkę serialu

Autor: brak danych

  Korona królów - piosenka 'Świat według Piastów' parodiuje czołówkę tego serialu. Jednocześnie, jest to już kolejny dowód na pomysłowość i poczucie humoru internautów. Korona królów jeszcze przed premierą wy

Piosenki, które w 2018 roku skończą 20 lat

Britney Spears - ...Baby One More Time

Ten kawałek zapoczątkował karierę Britney, a przy tym stał się jej największym hitem, podbijając światowe listy przebojów. Warto sobie również uświadomić, że kiedy ujrzał światło dzienne, wokalistka miała dopiero 17 lat!

Just 5 - Gdzie nie ma róż

Jeden z najpopularniejszych kawałków tego polskiego boysbandu błyskawicznie stał się obowiązkowym punktem do wolnego tańca na każdej szkolnej dyskotece.

Natalia Oreiro - Cambio Dolor

Ten utwór to dla wielu z nas synonim dzieciństwa. Trudno znaleźć osobę, która nie śledziłaby historii Zbuntowanego Anioła nadawanej na Polsacie.

Ricky Martin - The Cup Of Life

Czy ktoś mógłby nie pamiętać hymnu Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej z 1998 roku? W finałowym meczu Francja pokonała Brazylię 3:0, a hit Martina królował we wszystkich dyskotekach.

Spice Girls - Stop

W latach 90. praktycznie każda dziewczynka marzyła o zostaniu członkinią Spice Girls. Chociaż akurat ta piosenka została nagrana rok wcześniej, w 1998 ukazała się jako singiel i non stop można było słyszeć ją w radiu.

Reni Jusis - Zakręcona

Tutaj wrażenie robi wszystko - i piosenka, i teledysk! Fryzura, którą Reni Jusis prezentuje w klipie, stała się już niemal kultowa.

Beata Kozidrak - Siedzę i myślę

To singiel z pierwszej solowej płyty wokalistki Bajmu. W 1998 roku grały go chyba wszystkie polskie stacje radiowe. W tym wypadku nie tylko trudno uwierzyć w to, że ten kawałek ma 20 lat, ale również w to, że sam Bajm będzie obchodził 40. urodziny!