Te piosenki kończą w tym roku 10 lat. Aż ciężko w to uwierzyć!

Rihanna, Britney, Gotye, Adele
Autor: YouTube

Ten artykuł z pewnością sprawi, że poczujecie się staro, ale niestety, fakty są faktami. Wejście w 2011 rok świętowaliśmy dziesięć lat temu. Wiele z debiutujących wówczas gwiazd nie odnosi już takich sukcesów, ale są i tacy artyści, którzy świecą tak samo jasnym blaskiem, co w 2011 roku. Przypomnijcie sobie wielkie hity z tamtego okresu w muzyce.

Hity 2011 roku w jednym miejscu znajdziecie już teraz. Kto z nas nie lubi powspominać? Chyba nie ma takiej osoby. Muzyka jest nieodłącznym elementem życia człowieka, dlatego wielu z nas łączy pewne miejsca, zdarzenia czy osoby z popularnymi w tamtym czasie hitami muzycznymi, które leciały dosłownie wszędzie. Aż ciężko uwierzyć, że te, o których wspominamy, skończą w tym roku dziesięć lat. Tak, tak, to nie żadna literówka, w 2011 roku żyliśmy dekadę temu.

Rok 2011 obfitował w wiele zaskoczeń muzycznych. Na scenie pojawili się liczni debiutanci, którzy z miejsca podbili serca słuchaczy. Spore sukcesy odnosili też wokaliści i wokalistki, których debiut przypadał jeszcze we wczesnych latach dwutysięcznych, a nawet dziewięćdziesiątych. Niektórzy z nich nie cieszą się tak wielką popularnością, co wtedy, podczas gdy inni wciąż świecą bardzo jasnym blaskiem. Sprawdźcie, jakie kawałki królowały na playlistach w 2011 roku.  

Hity 2011 roku

Adele, Rihanna, LMFAO - to między innymi do nich należał pamiętny 2011 rok. Koniecznie zapoznajcie się z wideo zamieszczonym poniżej i przypomnicie sobie te piosenki, których słuchaliście i do których bawiliście się dziesięć lat temu. Na pewno sprawią, że odżyją w was najpiękniejsze wspomnienia.

Te hity kończą w tym roku 10 lat! Rihanna, Adele, Katy Perry i inni
Najnowsze