Taylor Swift

i

Autor: JASON HANNA/Getty AFP/East News; Universal Music Polska Taylor Swift ponownie zakochana?

Gwiazdy

Taylor Swift zakochana w znanym sportowcu? Po tych nagraniach fani nie mają wątpliwości!

2023-09-26 11:56

Taylor Swift znów zajęta? Jeszcze niedawno media rozpisywały się na temat jej rozstania z Mattym Healym z zespołu The 1975. Teraz okazuje się, że jedna z największych gwiazd świata może mieć już nowego wybranka. Ma nim być amerykański sportowiec, który jest jej zagorzałym fanem! Ostatnio Taylor kibicowała mu na meczu, a następnie wyszli z niego razem.

Taylor Swift jest już w nowym związku? Odpowiedzi na to pytanie na razie nie poznamy, ale amerykańskie media uważają, że albo już jest, albo wkrótce będzie. Taylor ma być zachwycona swoją nową sympatią. O kogo chodzi? Mężczyzną, z którym ma się spotykać trzynastokrotna zwyciężczyni nagrody Grammy, jest Travis Kelce. To zawodnik futbolu amerykańskiego, który gra w jednej z najmocniejszych drużyn w NFL - Kansas City Chiefs. Jak się poznali? Travis jest zagorzałym fanem Taylor. Niedawno udał się na koncert w ramach trasy The Eras Tour, czym chwalił się w mediach społecznościowych. Brał nawet udział w specjalnych akcjach organizowanych przez fanów. To właśnie tam udało mu się poznać Swift.

Super Bowl. Występy gwiazd, które przeszły do historii. 10 najlepszych show

Fani przed koncertem Beyonce

Taylor Swift zachwycona Travisem Kelce

Jak udało się dowiedzieć serwisowi ET, Taylor Swift ma być zauroczona graczem NFL. Jak podają, piosenkarka "chce mężczyznę, który zajmie się swoją karierą, zrobi swoje, ale jednocześnie będzie ją wspierał i rozumiał, a Travis Kelce pasuje do tych cech". Czy to początek nowego medialnego związku? Taylor i Travis już pokazali się razem!

Taylor Swift na meczu

Taylor Swift pojawiła się na ostatnim meczu Kansas City Chiefs. Pojawiły się nagrania i zdjęcia, na których widać, jak gwiazda kibicuje drużynie Travisa Kelce. Po zakończeniu rozgrywek Taylor wyszła ze stadionu w towarzystwie zawodnika. Jak zauważyli fani, sportowiec miał na sobie ubrania z kolekcji Taylor, która promuje jej nadchodzący album 1989 (Taylor's Version).