Taylor Swift zagra w musicalu! Zobaczymy ją w filmowej wersji wielkiego hitu

2018-07-23 10:01
Taylor Swift
Autor: Kristin Callahan/ACE Pictures/REX/Shutterstock / East News

Taylor Swift zademonstruje swoje zdolności wokalne i... aktorskie! Gwiazdę zobaczymy w nowej wersji znanego musicalu! 

Taylor Swift to wokalistka ceniona na całym świecie. Jej utwory królują w rozgłośniach radiowych, a teledyski zdobywają nieprawdopodobną liczbę odtworzeń. Nic więc dziwnego, że przyszła pora, by piękna piosenkarka spróbowała swoich sił w aktorstwie. Taylor wystąpi w ekranizacji słynnego na całym świecie musicalu... Koty! Prócz niej w filmie zobaczymy między innymi: Jennifer Hudson, Jamesa Cordena i Iana McKellena. 

Koty to jeden z najbardziej znanych musicali na świecie. Jego premiera miała miejsce w 1981 roku. Wystawiany był w wielu krajach na świecie, a polscy fani mogli obejrzeć go kilka lat temu w teatrze Roma. Nic więc dziwnego, że nadszedł czas, by widowisko uwiecznić i zaprezentować na wielkim ekranie. Póki co nie wiadomo, kto otrzymał jaką rolę w przygotowywanym filmie. Zdjęcia ruszyć mają w okolicach listopada. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze