Taylor Swift vs Avril Lavigne. Zobaczcie, czym Taylor podpadła starszej koleżance

2015-08-25 14:18
Avril Lavigne
Autor: fot. Bulls Avril Lavigne

Taylor Swift vs Avril Lavigne to nowy spór w sieci, który śledzą maniacy muzycznego show-biznesu. Kłótnia Taylor Swift i Avril Lavigne podzieliła obserwujących krótką wymianę zdań artystek na dwa obozy. Poszło o zdjęcia z fanami. Kto robi je lepiej? Dowiedzcie się więcej i oceńcie sami.

Taylor Swift vs Avril Lavigne jest konfliktem, którego pierwsza z pań nie zamierza chyba kontynuować. Tak przynajmniej możemy wnioskować po braku odpowiedzi Taylor Swift na krytykujący ją wpis Avril Lavigne na Twitterze. Oczywiście powracająca po walce z boreliozą na rynek muzyczny gwiazda cierpkich słów w kierunku autorki hitu Shake It Off nie użyła bez powodu. Wszystko zaczęło się od postu polubionego przez Taylor Swift na Tumblrze. W nim jeden z jej fanów zwrócił uwagę na to, w jaki sposób jego idolka pozuje do zdjęć z fanami a w jaki sposób robią to inni artyści - w tym Avril Lavigne.


Avril Lavigne o Taylor Swift

To sprawiło, że Taylor Swift podpadła starszej koleżance z branży. Porównywanie jest osądzaniem, a osądzanie innej osoby nie definiuje tego, kim ona jest, ale za to jest definicją tego, kim ty jesteś. Wszyscy kochamy swoich fanów - taki post opublikowała Lavigne. Oryginalny wpis poniżej.


Zdjęcia fanów z gwiazdami

Zdjęcia fanów z gwiazdami często są przerabiane na śmieszne memy i stają się hitami sieci ze względu na to, że wielu artystów zachowuje ogromny dystans podczas takich ujęć. Z jednej strony wielu rozumie zachowanie znanych osób, z drugiej część uznaje to za czyste gwiazdorzenie. Po której stronie jesteście?

>> Pogoda na wrzesień 2015: długoterminowa prognoza - kiedy przyjdzie jesienna aura?

JB

Najnowsze