Taylor Swift nagrała nową wersję hitu Love Story! To odpowiedź na remiks z Tik Toka?

Taylor Swift
Autor: Anthony Behar/Sipa USA/East News

Mimo że piosenka Love Story ma już ponad dwanaście lat, to w tym roku przeżyła swoją drugą młodość. Wszystko za sprawą aplikacji Tik Tok, gdzie trendem stały się filmiki z użyciem jej zremiksowanej wersji. Teraz amerykańska gwiazda zapowiedziała, że zgodnie z zapowiedziami ponownie nagrywa swoje utwory z poprzednich płyt. W sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź hitu Love Story. Brzmi równie dobrze, co oryginał?

Taylor Swift - hit Love Story doczekał się nowej wersji. I nie, nie chodzi o zremiksowaną wersję singla, która cieszyła się wielką popularnością na Tik Toku. Amerykańska wokalistka oficjalnie podzieliła się fragmentem nowej wersji utworu, którego nagrywanie, jak sama przyznała, było jednym z najzabawniejszych przeżyć w jej karierze. Zgodnie z zapowiedziami piosenkarka rozpoczęła nagrywanie wszystkich swoich płyt, które wydała pod szyldem wytwórni Big Machine Records. Chodzi o krążki Taylor Swift, Fearless, Speak Now, Red, 1989 oraz Reputation. Ma to związek z faktem, że prawa do kompozycji gwiazdy nabył menadżer m.in. Justina Biebera Scooter Braun. I choć amerykańskie serwisy internetowe doniosły, że mężczyzna ostatecznie je sprzedał, nie powróciły one do Taylor. Aby uzyskać pełnię praw do napisanych przez siebie utworów wokalistka zdecydowała się na ich ponowne nagranie. Pierwszy przedsmak zadebiutował w reklamie stworzonej przez Ryana Reynoldsa.

Koncerty przełożone na 2021 rok

Taylor Swift - nowa wersja Love Story

Piosenka Love Story promowała wydany w 2008 roku album Fearless i zapewniła nastoletniej wówczas artystce popularność na całym świecie. W 2020 roku przeżyła drugą młodość za sprawą bijącej rekordy popularności apki Tik Tok. Znana ze swojej przedsiębiorczości gwiazda wykorzystała popularność swojego hitu i zaprezentowała pierwszy przedsmak jego odświeżonej wersji. We wpisie pozostawionym w mediach społecznościowych przyznała, że to zaledwie mały element tego, co przygotowała.

Najnowsze