Taylor Swift i Harry Styles w jednej piosence! Najpiękniejszy mash-up w historii?

2020-08-09 19:59 Maksymilian Kluziewicz
Taylor Swift
Autor: YouTube/CosmicMashups

Kiedyś byli jedną z najpiękniejszych i najpopularniejszych par show-biznesu. Gdy się rozeszli, napisali o sobie piosenki, które stały się międzynarodowymi hitami. I choć od rozstania Taylor Swift i Harry'ego Stylesa minęło już kilka lat, fani wciąż chętnie wspominają ten czas. Jeden z nich stworzył nawet mash-up piosenek Cardigan i Falling z repertuaru słynnej ex-pary. Posłuchacie go na ESKA.pl.

Taylor Swift i Harry Styles w jednej piosence? O tym marzą wszyscy fani ex-pary, o której niegdyś rozpisywały się media na całym świecie. Wokalistka i były członek One Direction są jednymi z największych gwiazd muzycznych. Nic dziwnego, że gdy paparazzi przyłapali ich na wspólnym spacerze, miliony wielbicieli wstrzymały oddech. Mimo że Taylor i Harry nie byli ze sobą długo, ich związkowi zawdzięczamy chociażby kawałek Out Of The Woods, który powstał właśnie z myślą o popularnym artyście pop. 

Amerykańska wokalistka zaprezentowała niedawno swój ósmy album studyjny folklore, który zebrał świetne recenzje od krytyków muzycznych na całym świecie. Zarówno fani, jak i dziennikarze muzyczni pochwalili gwiazdę za jeszcze bardziej dojrzałe teksty, jak i eksperymentowanie z brzmieniem. Wydawnictwo z singlem Cardigan stało się podstawą do stworzenia wyjątkowego mash-upu. Jeden z fanów zaprezentował wyjątkowe połączenie dwóch piosenek z katalogu Taylor Swift i Harry'ego Stylesa. Internauci są nim zachwyceni!

Koncerty przełożone na 2021 rok

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Harry Styles i Taylor Swift w jednej piosence

Marzyliście o tym, by usłyszeć Taylor i Harry'ego w jednym utworze? Teraz może spełnić swoje marzenie choć w części. Autor kanału CosmicMashups stworzył mash-up z utworów Cardigan i Falling. Dodatkowo, zrealizował bardzo poruszający wideoklip do swojego projektu. Zarówno fani amerykańskiej wokalistki, jak i brytyjskiego piosenkarza są zauroczeni tym połączeniem. W zaledwie dwa tygodnie wideo wygenerowało ponad ćwierć miliona odsłon.

Najnowsze