Tatiana Mindewicz-Puacz - wiek, dzieci, Instagram, książka. Co wiemy o mentorce z Projekt Lady?

i

Autor: Fot. East News Mentorka Projekt Lady

Tatiana Mindewicz-Puacz - syn, Instagram, mąż, wzrost, wiek. Co wiemy o mentorce Projekt Lady?

2019-05-21 9:54

Tatiana Mindewicz-Puacz to surowa mentorka programu Projekt Lady. Wszystko, co chcielibyście o niej wiedzieć znajdziecie na ESKA.pl! 

21 maja ruszyła 4 edycja programu Projekt Lady. Pomaga on przemienić się młodym łobuziarom w prawdziwe anielice. Doświadczone kobiety uczą dziewczyny dobrych manier, odpowiedniego zachowania w towarzystwie, chodzenia na obcasach, a nawet tańca! Tatiana Mindewicz-Puacz to jedna z mentorek popularnego telewizyjnego show. Widzom dała się poznać jako osoba stanowcza i surowa. Jednocześnie mogliśmy zobaczyć jej delikatną i wyrozumiałą stronę. Co jeszcze o niej wiemy? 

Tatiana Mindewicz-Puacz - Instagram

Tatiana Mindewicz-Puacz to coach, psychoterapeuta, trener i praktyk biznesu. Na swoim Instagramie dzieli się głównie zdjęciami związanymi z pracą i Projekt Lady. Fani mogą znaleźć jednak takie perełki jak jej fotki z synem. 

Tatiana Mindewicz-Puacz - wiek, dzieci

Tatiana Mindewicz-Puacz urodziła się w Szczecinie w roku 1971. Ma dwóch synów. Mentorką w Projekt Lady jest od 2016 roku. 

Tatiana Mindewicz-Puacz - książka

W lipcu 2017 ukazała się jej pierwsza książka pod tytułem 'Luz. I tak nie będę idealna'. Ma ona pomóc współczesnym kobietom zaakceptować siebie i porzucić ciągłe dążenie do doskonałości, które powoduje jedynie frustrację. Pomaga przejść wewnętrzną przemianą i opiera się na doświadczeniach autorki i jej klientek. 

QUIZ. Najtrudniejsze polskie wyrazy. Komplet punktów? Zapomnij!

Pytanie 1 z 12
Kim jest prestidigitator?