Tatiana Kopala zaśpiewała ze wszystkimi uczestnikami. Ich wykonanie wzrusza do łez

The Voice Kids
Autor: Fot. Jan Bogacz / TVP

Tatiana Kopala rozczuliła w The Voice 4 wszystkich! Finalistka zawołała na scenę wszystkich innych uczestników i razem z nimi zaśpiewała klasyk od Queen! Ich wykonanie We Are The Champions zachwyciło wszystkich widzów.

Pierwsza część finału The Voice Kids 4 trwa w najlepsze! Powoli poznajemy wszystkich finalistów, jednak sam odcinek ma w sobie wiele ciekawych i intrygujących momentów. Jednym z takich chwil był pierwszy finałowy występ Tatiany Kopaly, która na scenie zrobiła prawdziwe muzyczne show. Uczestniczka zaśpiewała niezwykle dorosły repertuar od Queen mając zaledwie 10 lat! Trenerzy do tej pory nie są w stanie uwierzyć w potęgę jej głosu! Dziewczynka na scenie zrobiła show niczym dorosła gwiazda znana od lat w muzycznej branży. Co więcej, na scenę zaprosiła także resztę wszystkich uczestników, którzy razem z nią zaśpiewali wielki hit pod tytułem We Are The Champions od Queen. Ich występu z pewnością nie zapomnimy! 

Tatiana Kopala w finale The Voice Kids 4 

Tatiana Kopala w pierwszej części finału The Voice Kids 4 zaśpiewała kultowy numer od Queen pod tytułem We Are The Champions! 10-latka zamurowała wszystkich swoim występem i śpiewająco dostała się do finału, który obejrzymy już 17 kwietnia 2021 roku!

MaRina w finale The Voice Kids 4! Jej występ inspiracją dla młodych wokalistów
Najnowsze