Tate McRae Greedy

i

Autor: Sony Music Poland Tate McRae "Greedy"

GORĄCA 20 RADIA ESKA

Tate McRae przed koncertem w Warszawie świętuje sukces. "Greedy" numerem 1 w Polsce!

2023-11-10 19:52

Pokazaliście ogromne wsparcie Tate McRae przed jej koncertem w Polsce! Piosenka "Greedy" za sprawą Waszych głosów wylądowała na szczycie Gorącej 20 Radia ESKA i to najpopularniejszy hit w Polsce. Tuż za nią uplasował się powracający na podium Gibbs z hitem "Stan", a także utrzymujący swoją pozycję sprzed tygodnia, Gabry Ponte z hitem "Easy on My Heart".

Tate McRae, zdobywczyni multiplatynowej płyty za swój pierwszy album, ogłosiła drugie wydawnictwo "Think Later", a to pojawi się 8 grudnia 2023. To właśnie z tego albumu pochodzi megahit "Greedy", który przyniósł gwieździe numer 1 w Polsce. Oprócz tego wokalistka zajęła miejsce 3. na liście Billboard Global 200. Ten pewny siebie, hipnotyczny utwór zebrał do tej pory ponad 313 milionów streamów i osiągnął #14 na Hot 100, a także #1 na liście najczęściej dodawanych utworów w Top 40 oraz Radio Hot AC w momencie premiery. To wszystko sprawia, że "greedy" staje się najlepszym debiutem wśród wypuszczonych przez nią singli, nazwany przez Billboard "artystycznym punktem zwrotnym... dynamicznym hymnem zbudowanym wokół potężnego, popowego hitu, w którym McRae zanurza się i wychodzi z falsetu, jednocześnie emanując niezachwianą pewnością siebie".

Tate McRae wystąpi w Polsce! Kiedy koncert gwiazdy od hitu Greedy? [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Ta dziewczyna ma głos jak sanah!

Gorąca 20 Radia ESKA - notowanie 10.11.2023

W drugim listopadowym zestawieniu listy hitów ESKI mieliśmy 8 spadków, 9 awansów, 2 nowości i 1 utwór bez zmian - to wspomniany już #3. notowania. Jeśli chodzi o nowości, to w zestawieniu na miejscu 18. powitaliśmy Robina Schulza z Ritą Orą, a na 16. "Jolie Jolie", czyli miłosna piosenka od Blachy 2115. Z zestawienia po kilku tygodniach wypadł duet W&W z nową wersją przeboju "Heaven Is A Place On Earth" oraz polski zespół Kwiat Jabłoni z hitem "Od nowa". Nie martwcie się w propozycjach czeka już na was piosenka "Byłominęło".

David Guetta i Kim Petras wywołują łzy i wspomnienia. Oto nostalgiczne "When We Were Young"

O wasze głosy w propozycjach walczy także David Guetta i Kim Petras. Artyści stworzyli nostalgiczną, wywołującą wspomnienia piosenkę "When We Were Young". Tak naprawdę po raz pierwszy została zaprezentowana w maju 2023, podczas imprezy EDC w Las Vegas. Od tamtej pory fani czekali na studyjną wersję i w końcu jest. Futurystyczny banger, który tematycznie spogląda w przeszłość, to mocny numer z wysokim BPM, łączący hiperpopowe elementy i klasyczne pianino z lat 90. z niezrównanym brzmieniem Davida Guetty. Kiedy byliśmy młodzi, wydawało się, że życie jest takie cudowne. Pamiętasz, jak wszystko było takie piękne? Tęsknię za starymi czasami, chciałabym, żeby trwały wiecznie, śpiewa Kim Petras, dostarczając nostalgiczne wersy o niewinności młodości.

Kolejne notowanie Gorącej 20 Radia ESKA już 17 listopada. Zaprasza Michu Sobkowski!

Gorąca 20 Radia ESKA: #1. Tate McRae - Greedy