Tate McRae

i

Autor: Sony Music Polska Tate McRae wystąpi w Polsce.

Koncerty

Tate McRae wystąpi w Polsce! Kiedy koncert gwiazdy od hitu Greedy? [DATA, MIEJSCE, BILETY]

2023-11-07 11:00

Tate McRae wystąpi w Polsce! Niedawno młoda piosenkarka zyskała światową popularność dzięki piosence Greedy, która dotarła na pierwsze miejsce lity Spotify Top 50 Global. Artystka już wkrótce wystąpi dla fanów z naszego kraju. Kiedy i gdzie odbędzie się jej koncert? Gdzie i za ile można kupić wejściówki?

Tate McRae, zdobywczyni multiplatynowej płyty za swój pierwszy album, ogłosiła drugie wydawnictwo Think Later, które ukaże się 8 grudnia. Think Later prezentuje najnowszy singiel Greedy, który przyniósł gwieździe jej pierwszy #1 na globalnej liście Spotify i #3 w top 10 na liście Billboard Global 200. Ten pewny siebie, hipnotyczny utwór zebrał do tej pory ponad 313 milionów streamów i osiągnął #14 na Hot 100, a także #1 na liście najczęściej dodawanych utworów w Top 40 oraz Radio Hot AC w momencie premiery. To wszystko sprawia, że "greedy" staje się najlepszym debiutem wśród wypuszczonych przez nią singli, nazwany przez Billboard "artystycznym punktem zwrotnym... dynamicznym hymnem zbudowanym wokół potężnego, popowego hitu, w którym McRae zanurza się i wychodzi z falsetu, jednocześnie emanując niezachwianą pewnością siebie".

DODA UDERZYŁA SMOLASTEGO!? (Sanah, zarobki Beyonce, Roxie Węgiel, Jann)

Tate McRae - trasa koncertowa

W przyszłym roku Tate wyruszy w swoją pierwszą światową trasę koncertową Think Later Tour obejmującą 53 koncerty w Europie, Wielkiej Brytanii, Ameryce Północnej, Australii i Nowej Zelandii. Przygotowane przez Live Nation tournée rozpocznie się w środę 17 kwietnia w Dublinie (Irlandia) w 3Olympia Theatre, a zakończy koncertem w Wellington (Nowa Zelandia) w TSB Arena w czwartek 21 listopada. W Polsce wystąpi 10 maja 2024 w hali COS Torwar w Warszawie.

Tate McRae - bilety na koncert

Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster rozpocznie się w czwartek, 9 listopada o godz. 10:00. Sprzedaż ogólna rozpocznie się w piątek 10 listopada o godz. 10:00 na LiveNation.pl. Ceny biletów na razie nie są znane.