Tata i córka śpiewają Shallow jak Lady Gaga i Bradley Cooper. Takiego podobieństwa nikt się nie spodziewał!

2020-11-13 15:54 Ewelina Kulasza
Tata i córka śpiewają Shallow jak Lady Gaga i Bradley Cooper. Takiego podobieństwa nikt się nie spodziewał!
Autor: Screen z YouTube/Karolina Protsenko Voice Tata i córka śpiewają Shallow jak Lady Gaga i Bradley Cooper. Takiego podobieństwa nikt się nie spodziewał!

Piosenka z filmu Narodziny Gwiazdy szaleje w sieci. Choć od jej oficjalnej premiery minęło sporo czasu, numer i tak wciąż króluje na playlistach. Co ciekawe, singiel Lady Gagi i Bradleya Coopera spodobał się wszystkim na tyle, że co jakiś czas w sieci pojawiają się nowe interpretacje i covery. Najnowszy duet taty i córki mocno zaskakuje. Musicie tego posłuchać!

Piosenka Shallow wciąż na czasie. Filmowy numer Lady Gagi i Bradleya Coopera uwielbiany jest przez słuchaczy na całym świecie! To nie tylko sentymentalne brzmienia, ale również prawdziwa uczta dla ucha i zmysłów. Nie ma się co dziwić, przecież numer został nagrodzony Oscarem i Złotym Globem. Choć oficjalna wersja piosenki zachwyca wszystkich, to robią to również covery i przeróbki innych osób. Na polskim YouTubie były już wersje pielgrzymkowe, śpiewane przez małe dzieci, a nawet przez księdza i zakonnice. Co ciekawe, Charlotte Awbery kiedy na ulicy zaśpiewała właśnie Shallow stała się prawdziwą gwiazdą sieci. O jej wykonaniu hitu na ulicy przez dłuższy czas mówił dosłownie cały świat!

Solowe covery zachwycają internautów, jednak duety mają w sobie to coś, co kładzie wszystkich na łopatki. Taka okazała się właśnie współpraca grającego na gitarze taty, a także córki. Co ciekawe, rola ojca nie kończyła się tylko na graniu, ale również śpiewał zwrotki Bradleya Coopera. Ten duet bije rekordy, a internauci są oczarowani!

Shallow - duet taty i córki

Piosenkę z filmu Narodziny Gwiazdy słyszał już prawie każdy. Singiel Lady Gagi i Bradleya Coopera bije rekordy na YouTube, a codziennie pojawiają się nowe covery. Najnowsze wykonanie wielkiego hitu przyprawia wszystkich o ciarki na ciele! Mowa o wspaniałym duecie, który tworzy córka i tata. Karolina Protsenko udostępniła na swoim kanale YouTube materiał wideo, na którym śpiewa razem ze swoim ojcem. Ich duet zaskoczył internautów, ponieważ brzmią prawie identycznie jak Lady Gaga i Bradley Cooper. Nie możecie przejść obok tego obojętnie. Nagranie podrzucamy Wam poniżej.

ESKA XD #010
Najnowsze